Praktyczne szuflady pod łóżko – zrób to sama! (WIDEO)

Miejsca do przechowywania nigdy za dużo! Szuflady, schowki, pojemniki, półki – zawsze się przydadzą. Zwłaszcza jeśli mamy małe mieszkanie, w którym musimy pomieścić mnóstwo przedmiotów, sprzętów i ubrań. W takich sytuacjach warto wykorzystywać każdy centymetr kwadratowy przestrzeni, a w szczególności te miejsca, które nie rzucają się w oczy.

Świetnym sposobem na uzyskanie dodatkowego miejsca do przechowywania rzadko używanych przedmiotów jest np. szuflada, którą można wsunąć pod łóżko. Nie rzuca się w oczy, a potrafi pomieścić mnóstwo rzeczy, choćby dodatkową pościel, która w szafie zajmowałaby dużo miejsca. Jak to zrobić? Wbrew pozorom własnoręczne wykonanie szuflady pod łóżko wcale nie jest trudne. Każda kobieta może sprostać temu zadaniu. Nie wierzysz? Zobacz materiał wideo.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.