Trwa ładowanie...

Święta z WP parenting

Święta z WP parenting

Boże Narodzenie jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej magicznych świąt, jakie obchodzimy. Choinka, światełka, prezenty, Święty Mikołaj oraz unoszący się dookoła zapach mandarynek czy też barszczu, kapusty z grzybami i śledzi – dają nam niepowtarzalny klimat, którego nie da się pomylić z niczym innym.

Jednocześnie przed Wigilią Bożego Narodzenia wszyscy wpadamy w szał zakupów, generalnych porządków i gorączkowo poszukiwanych prezentów. Być może niesie to ze sobą mnóstwo stresu, czasami zagubienie i ogromne zmęczenie, jednak wszystko to razem wzięte również jest wyjątkowe.

Przy wigilijnym stole siadają pokolenia… Wspólna modlitwa, dzielenie się opłatkiem i życzenia sprawiają, że w niejednym oku zakręci się łza wzruszenia.

Z kolei okres przygotowań możemy również wykorzystać do wzmocnienia rodzinnych więzi . W czasie sprzątania i gotowania, prośmy o pomoc dzieci i współmałżonków, a nie tylko przyjemniej będzie nam się pracowało, ale też spędzimy razem trochę czasu w tym zagonionym świecie. Przygotowywanie ozdób na choinkę oraz jej dekorowanie z pewnością korzystnie wpłynie również na zdolności manualne dziecka, rozwinie jego wyobraźnię i zachęci do wspólnego działania.

Zapraszamy do spędzenia okresu przedświątecznego i Świąt razem z nami. Służymy dobrą radą, wyjątkowymi pomysłami oraz ciekawymi propozycjami i konkursami. Z nami na pewno będzie ci raźniej!