Trwa ładowanie...

Urodziny WP parenting

Urodziny WP parenting

6 listopada 2016 roku WP parenting obchodzi swoje 9. urodziny. Specjalnie dla naszych użytkowników przygotowaliśmy szereg atrakcji z tej okazji.

Infografika podsumowująca te 9 lat funkcjonowania serwisu dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych naszą historią. Ciekawe i liczne konkursy zarówno na forum, jak i na Facebooku sprawiły, że mnóstwo osób miało szansę na wygranie fantastycznych nagród. Zgromadziliśmy również w jednej galerii wszystkie zdjęcia 57 zwycięskich Minek Miesiąca – comiesięcznego konkursu, który nieprzerwanie odbywa się na forum WP parenting od lipca 2012 roku.

W ramach Urodzin WP parenting chcieliśmy również zwrócić uwagę młodych mam na istotę naturalnego karmienia niemowlęcia. Pokarm matki jest przecież najlepszym możliwym posiłkiem dla każdego maluszka. Jednocześnie wokół karmienia piersią narosło wiele mitów, które zniechęcają matki do tej naturalnej czynności.

W listopadzie przybliżyliśmy więc naszym użytkowniczkom temat związany z laktacją oraz stosowaniem laktatorów. Pokazaliśmy najlepsze pozycje do karmienia oraz jakie są zalety karmienia piersią. Oczywiście, w czasie karmienia naturalnego matki napotykają również trudności, np. zastój pokarmu, z którym muszą sobie poradzić. W jaki sposób to zrobić? Jakie są złote zasady, które pomogą cieszyć się z efektywnego i przyjemnego karmienia piersią? To wszystko zostało wpisane w urodzinową sekcję WP parenting.