Trwa ładowanie...

Dlaczego dzieci nie słuchają i co możesz z tym zrobić?

17 stycznia br. odbędzie się webinar, wobec którego trudno przejść obojętnie. Jego temat to: Dlaczego dzieci nie słuchają i co możesz z tym zrobić? Prelegentami będą Joanna Baranowska, coach, psycholog i edukator Pozytywnej Dyscypliny, a także Anna Czechowska, coach, edukator Pozytywnej Dyscypliny i tłumacz.

Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

1. Dla kogo?

  • Czy złościsz się niemal każdego dnia na siebie i dziecko?
  • Czy rodzicielstwo to dla Ciebie ciągła walka z dzieckiem?
  • Czy szukasz skutecznego sposobu na poprawę relacji z dzieckiem?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi twierdząco na powyższe pytania, to z pewnością ten webinar jest dla Ciebie. Podczas transmisji na żywo otrzymasz odpowiedź na najważniejsze pytania dotyczące wychowania dziecka. Dowiesz się, jak być dobrym, ale też skutecznym rodzicem. Otrzymasz wskazówki, jak zachować się w najtrudniejszych sytuacjach, np. kiedy dziecko opóźnia wyjście z domu, ignoruje Cię i udaje, że nie słucha.

Prelegentki wyjaśnią również, czy wychowanie dziecka bez stosowania kar i nagród jest możliwe i czy wychowanie bezstresowe to dobry pomysł. Zaprezentują też najważniejsze założenia Pozytywnej Dyscypliny.

2. Co dostanę?

Webinar daje szansę na nowe spojrzenie na wychowywanie dziecka. To pierwszy krok ku przemianie „męczeńskiego rodzicielstwa” w „rodzicielstwo pełne szacunku”. Rodzice pragną przecież tego, co najlepsze dla swoich dzieci, a wzajemne przekrzykiwanie, ciągłe karanie, brak słuchania, nie pomaga w osiągnięciu tego celu.

Ponadto widzowie dowiedzą się, co stoi za złym zachowaniem dziecka i... rodzica. Będzie to więc możliwość nie tylko lepszego poznania dziecka, ale też samego siebie.

Podczas transmisji rodzice będą mogli poznać KONKRETNE ROZWIĄZANIA problemów wychowawczych. Wszystko po to, aby poprawić atmosferę w domu i dać dziecku szansę na lepszy start w przyszłość.

Serwis WP parenting udostępni na swoje stronie relację z prelekcji. Zapraszamy serdecznie już 17 stycznia! Bądźcie z nami.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.