Trwa ładowanie...

Sposoby na podryw

Avatar placeholder
07.08.2014 05:25
Sposoby na podryw
Sposoby na podryw

Sposoby na podryw to wiedza, jaką chciałby posiąść każdy chłopak i dziewczyna. Podrywanie nie sprowadza się jednak do kilku prostych trików. Różni ludzie mają różne zainteresowania i preferencje, a przez to różne rzeczy na nich działają. Nie istnieje jeden uniwersalny sposób na podryw dziewczyny, gdyż każda jest inna. Są jednak pewne zasady ogólne, których należy przestrzegać chcąc zainteresować sobą płeć przeciwną. Nastoletnia miłośćmoże być piękna, jednak czasami trzeba jej trochę pomóc.

1. Jak poderwać dziewczynę?

Chłopak, który stara się o względy dziewczyny powinien się przede wszystkim rozluźnić. Wiadomo, że nie można całkowicie pozbyć się stresu – jest on zresztą potrzebny, jednak jego nadmiar staje się widoczny i może wszystko popsuć. Z drugiej jednak strony, gdy nie możesz się rozluźnić – nie wszystko stracone. Niektóre dziewczyny lubią nieśmiałych chłopców i dla nich twój stres nie będzie zniechęcający.

Zanim zdecydujesz się na podrywanie dziewczyny, dowiedz się o niej czegoś więcej – jaka jest, co lubi. W tej sposób będziesz wiedział jak zacząć rozmowę. Później najważniejsze jest odpowiednie reagowanie – nie mów rzeczy, które zaplanowałeś sobie powiedzieć tylko staraj się reagować na to, co ona mówi i obserwować jak rozwija się sytuacja.

Niezwykle ważną zasadą jest bycie sobą. Udawanie kogoś innego jest sztuczne, a przy tym to widać. Przez to wydajesz się śmieszny i nienaturalny. Nawet jeśli bardzo ci zależy na tym, aby zaimponować dziewczynie, nie przechwalaj się i nie przesadzaj. Staraj się być swobodny i naturalny.

Zobacz film: "Jak możesz pomóc maluchowi odnaleźć się w nowym środowisku?"

Przede wszystkim jednak nie należy się zniechęcać. Najgorsze, gdy z góry zakładamy porażkę i nawet nie próbujemy. Nigdy nie wiadomo, jak rozmowa się potoczy. Być może wbrew wcześniejszym obawom spodobamy się dziewczynie. A jeśli nie – jest to niepowodzenie, z którym można żyć. Najwyraźniej to nie była ta właściwa.

2. Błędy w podrywaniu dziewczyny

Trudno jest ustalić najlepsze sposoby na podryw. Znacznie łatwiej jednak określić, co z pewnością nie ułatwi nam rozmowy z dziewczyną. Przede wszystkim z negatywną reakcją spotka się natarczywość. W podrywaniu wcale nie jest tak, że im bardziej się starasz, tym masz większe szanse na sukces. Czasami jest wręcz odwrotnie. Jeśli dziewczyna raz powie nie i jest widocznie tobą niezainteresowana – lepiej nie brnąć dalej, gdyż można się tylko pogrążyć.

Czasami chłopak stara się dodać sobie otuchy. W tym celu może podrywać dziewczynę będąc w towarzystwie kolegów. Jest to coś, czego zdecydowanie należy unikać, gdyż w towarzystwie chłopcy mają tendencję do głupich zachowań, a ponadto brakuje elementu, który jest niezbędny do podrywu – intymności. Jeśli zaś myślisz, że odwagi doda ci alkohol to jesteś w błędzie – chociaż będziesz się czuł „znieczulony” to będziesz przy tym przytłumiony, a wtedy trudno wyjść na bystrego i atrakcyjnego faceta.

Ci, którzy wierzą, że pomogą im przeczytane w Internecie teksty na podryw, mogą od razu zrezygnować. Wtrącenie do rozmowy niezwiązanego z nią i wyuczonego tekstu daje efekt odwrotny od zamierzonego. Taki tekst często brzmi śmiesznie lub banalnie, a dziewczyna od razu wie, że nie jest oryginalny.

3. Jak poderwać chłopaka?

Dziewczyny również szukają skutecznych sposobów na podryw. W ich przypadku zasady są podobne: nie należy się zbytnio stresować, za bardzo starać, ani też udawać kogoś, kim się nie jest. Dziewczyny, które wierzą, że poderwą chłopaka stosując różne kobiece sztuczki lub gierki mogą się bardzo mylić. Wszystko, co przygotują sobie z góry może sprawić, że chłopak pomyśli, że są nienaturalne, a przy tym zdesperowane.

Najważniejsze to słuchać tego, co podpowiada nam nasza intuicja. Ważne, aby reagować na to, co się dzieje i co się słyszy, a przy tym zachowywać się swobodnie. Mężczyźni lubią mówić, a do tego lubią czuć, że to oni panują nad sytuacją. Dlatego też jeśli zastanawiasz się, jak zrobić wrażenie na chłopaku, słuchaj go. Poczuje się wtedy ważny i interesujący, a jego podniesione ego sprawi, że będzie na ciebie lepiej reagował. Postaraj się przy tym, aby mu się wydawało, że to on podrywa ciebie.

Czego nie robić podrywając chłopaka? Na pewno nie bądź wulgarna ani agresywna, gdyż przynosi to efekt odwrotny od zamierzonego. Jeśli zaś jesteś zbyt „łatwa” do poderwania, chłopak może stracić tobą zainteresowanie. Podryw w wydaniu kobiecym musi być subtelny, a nie nachalny. Dziewczyna musi pozostać nieco tajemnicza i intrygująca. W ten sposób sprawia, że mężczyzna sam chce się o nią starać. Chociaż udawanie nie jest zalecane, nie należy też od razu otwierać się na chłopaka. Niech poznaje cię stopniowo.

Mężczyźni są wzrokowcami, warto więc postarać się o to, by zrobić dobre pierwsze wrażenie. Strój, fryzura, makijaż, perfumy – wszystko to składa się w idealną całość, którą oczarujesz chłopaka. Nie oznacza to, że należy się ubrać wyzywająco lub wulgarnie – wtedy nie masz już nic do ukrycia i wysyłasz chłopakowi sprzeczne sygnały. Flirtując z chłopakiem należy upewnić się, że oboje chcecie tego samego. Jeżeli ubierzesz się zbyt wyzywająco, on może odebrać mylne wrażenie.

Anna Świeboda

Następny artykuł: Starszy chłopak
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze