Sposoby na podryw

Sposoby na podryw to wiedza, jaką chciałby posiąść każdy chłopak i dziewczyna. Podrywanie nie sprowadza się jednak do kilku prostych trików. Różni ludzie mają różne zainteresowania i preferencje, a przez to różne rzeczy na nich działają. Nie istnieje jeden uniwersalny sposób na podryw dziewczyny, gdyż każda jest inna. Są jednak pewne zasady ogólne, których należy przestrzegać chcąc zainteresować sobą płeć przeciwną. Nastoletnia miłośćmoże być piękna, jednak czasami trzeba jej trochę pomóc.

Polecane wideo:

Jak poderwać dziewczynę?

Chłopak, który stara się o względy dziewczyny powinien się przede wszystkim rozluźnić. Wiadomo, że nie można całkowicie pozbyć się stresu – jest on zresztą potrzebny, jednak jego nadmiar staje się widoczny i może wszystko popsuć. Z drugiej jednak strony, gdy nie możesz się rozluźnić – nie wszystko stracone. Niektóre dziewczyny lubią nieśmiałych chłopców i dla nich twój stres nie będzie zniechęcający.

Zanim zdecydujesz się na podrywanie dziewczyny, dowiedz się o niej czegoś więcej – jaka jest, co lubi. W tej sposób będziesz wiedział jak zacząć rozmowę. Później najważniejsze jest odpowiednie reagowanie – nie mów rzeczy, które zaplanowałeś sobie powiedzieć tylko staraj się reagować na to, co ona mówi i obserwować jak rozwija się sytuacja.

Niezwykle ważną zasadą jest bycie sobą. Udawanie kogoś innego jest sztuczne, a przy tym to widać. Przez to wydajesz się śmieszny i nienaturalny. Nawet jeśli bardzo ci zależy na tym, aby zaimponować dziewczynie, nie przechwalaj się i nie przesadzaj. Staraj się być swobodny i naturalny.

Przede wszystkim jednak nie należy się zniechęcać. Najgorsze, gdy z góry zakładamy porażkę i nawet nie próbujemy. Nigdy nie wiadomo, jak rozmowa się potoczy. Być może wbrew wcześniejszym obawom spodobamy się dziewczynie. A jeśli nie – jest to niepowodzenie, z którym można żyć. Najwyraźniej to nie była ta właściwa.

Błędy w podrywaniu dziewczyny

Trudno jest ustalić najlepsze sposoby na podryw. Znacznie łatwiej jednak określić, co z pewnością nie ułatwi nam rozmowy z dziewczyną. Przede wszystkim z negatywną reakcją spotka się natarczywość. W podrywaniu wcale nie jest tak, że im bardziej się starasz, tym masz większe szanse na sukces. Czasami jest wręcz odwrotnie. Jeśli dziewczyna raz powie nie i jest widocznie tobą niezainteresowana – lepiej nie brnąć dalej, gdyż można się tylko pogrążyć.

Czasami chłopak stara się dodać sobie otuchy. W tym celu może podrywać dziewczynę będąc w towarzystwie kolegów. Jest to coś, czego zdecydowanie należy unikać, gdyż w towarzystwie chłopcy mają tendencję do głupich zachowań, a ponadto brakuje elementu, który jest niezbędny do podrywu – intymności. Jeśli zaś myślisz, że odwagi doda ci alkohol to jesteś w błędzie – chociaż będziesz się czuł „znieczulony” to będziesz przy tym przytłumiony, a wtedy trudno wyjść na bystrego i atrakcyjnego faceta.

Ci, którzy wierzą, że pomogą im przeczytane w Internecie teksty na podryw, mogą od razu zrezygnować. Wtrącenie do rozmowy niezwiązanego z nią i wyuczonego tekstu daje efekt odwrotny od zamierzonego. Taki tekst często brzmi śmiesznie lub banalnie, a dziewczyna od razu wie, że nie jest oryginalny.

Jak poderwać chłopaka?

Dziewczyny również szukają skutecznych sposobów na podryw. W ich przypadku zasady są podobne: nie należy się zbytnio stresować, za bardzo starać, ani też udawać kogoś, kim się nie jest. Dziewczyny, które wierzą, że poderwą chłopaka stosując różne kobiece sztuczki lub gierki mogą się bardzo mylić. Wszystko, co przygotują sobie z góry może sprawić, że chłopak pomyśli, że są nienaturalne, a przy tym zdesperowane.

Najważniejsze to słuchać tego, co podpowiada nam nasza intuicja. Ważne, aby reagować na to, co się dzieje i co się słyszy, a przy tym zachowywać się swobodnie. Mężczyźni lubią mówić, a do tego lubią czuć, że to oni panują nad sytuacją. Dlatego też jeśli zastanawiasz się, jak zrobić wrażenie na chłopaku, słuchaj go. Poczuje się wtedy ważny i interesujący, a jego podniesione ego sprawi, że będzie na ciebie lepiej reagował. Postaraj się przy tym, aby mu się wydawało, że to on podrywa ciebie.

Czego nie robić podrywając chłopaka? Na pewno nie bądź wulgarna ani agresywna, gdyż przynosi to efekt odwrotny od zamierzonego. Jeśli zaś jesteś zbyt „łatwa” do poderwania, chłopak może stracić tobą zainteresowanie. Podryw w wydaniu kobiecym musi być subtelny, a nie nachalny. Dziewczyna musi pozostać nieco tajemnicza i intrygująca. W ten sposób sprawia, że mężczyzna sam chce się o nią starać. Chociaż udawanie nie jest zalecane, nie należy też od razu otwierać się na chłopaka. Niech poznaje cię stopniowo.

Mężczyźni są wzrokowcami, warto więc postarać się o to, by zrobić dobre pierwsze wrażenie. Strój, fryzura, makijaż, perfumy – wszystko to składa się w idealną całość, którą oczarujesz chłopaka. Nie oznacza to, że należy się ubrać wyzywająco lub wulgarnie – wtedy nie masz już nic do ukrycia i wysyłasz chłopakowi sprzeczne sygnały. Flirtując z chłopakiem należy upewnić się, że oboje chcecie tego samego. Jeżeli ubierzesz się zbyt wyzywająco, on może odebrać mylne wrażenie.

Anna Świeboda

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Pierwsza miłość
Pierwsza miłość

Pierwsza randka

Pierwsza randka to niezwykle ekscytujące wydarzenie, które jednocześnie wzbudza w nas duże obawy. Pierwsza miłość nastolatków jest piękna, gdyż jest taka świeża i nowa. Jednak brak doświadczenia sprawia,...

Pierwsza miłość

Związek ze starszym chłopakiem

Związek ze starszym chłopakiem

Starszy chłopak naszej nastoletniej córki zawsze wzbudza w nas obawy. Myśląc o pierwszej miłości naszego dziecka spodziewamy się, że obiektem jej uczuć będzie chłopiec w jej wieku, dlatego ktoś o kilka lat starszy jest dla nas dużym zaskoczeniem

Pierwsza miłość

Pierwszy pocałunek

Pierwszy pocałunek

. Aby doświadczenie to można było później dobrze wspominać i by nastoletnia miłość dobrze się rozwijała, pierwszy pocałunek powinien mieć odpowiednią (...) , który rozładuje napięcie, a potem spróbować od nowa. Znaczenie pierwszego...

Pierwsza miłość

Pierwsze związki

Pierwsze związki

To jak dziecko przejdzie czas pierwszej miłości, może rzutować na jego dalsze życie.

Pierwsza miłość

Rozstanie z chłopakiem

zauroczenie, nic poważnego, przejdzie im". Istnieje spora grupa rodziców, którzy boją się, że pierwsza miłość dziecka może wiązać się z problemami, że córka zacznie zaniedbywać szkołę, opuści się w nauce, że zmieni się...

Pierwsza miłość

Starszy chłopak

też do starszego chłopaka można mieć większe zaufanie. Nastoletnia miłość naszej córki może wyglądać inaczej niż byśmy się spodziewali, ale jej związku ze starszym

Żylaki w ciąży

Sposoby na zapobieganie żylakom

Sposoby na zapobieganie żylakom

Większość ludzi traktuje żylaki jako wadę estetyczną i uszczerbek w wyglądzie zewnętrznym, ale nie jako chorobę. Tymczasem żylaki to choroba, której trzeba zapobiegać. Zwykle rozpoczyna się uczuciem ociężałości nóg i opuchnięciami wokół kostek.

Wskazania do indukcji porodu

Sposoby na przyspieszenie akcji porodowej

Sposoby na przyspieszenie akcji porodowej

Nie każda sytuacja porodowa jest wskazaniem do podania środków przyspieszających poród, takich jak np. kroplówka z oksytocyną. W przebiegu porodu naturalnego dziecko samo wyznacza tempo akcji porodowej.

Powstrzymaj rotawirusy

Sposoby na walkę z rotawirusami

Sposoby na walkę z rotawirusami

Jak ochronić dziecko przed rotawirusami? Zakażenia rotawirusowe rozprzestrzeniaja się bardzo łatwo, w szczególności wśród niemowląt i małych dzieci. Warto rozważyć szczepienie przeciw rotawirusom, aby ochronić swoje dziecko.