Trwa ładowanie...

Bebiko Junior 4 NutriFlor+

Avatar placeholder
25.04.2019 12:11
Bebiko Junior 4 NutriFlor+
Bebiko Junior 4 NutriFlor+ (materiały prasowe)

Bebiko Junior 4 NutriFlor+ to mleko modyfikowane dla dzieci powyżej 2. roku życia, stworzone od serca dla brzuszka. To właśnie w brzuszku dziecka zachodzą tak ważne procesy jak proces trawienia oraz proces wchłaniania składników, które wspierają zdrowy rozwój dziecka. Mleko Bebiko Junior 4 NutriFlor+ dba o brzuszek Twojego dziecka.

Bebiko Junior 4 NutriFlor+ zawiera opatentowaną kompozycję błonnika GOS/FOS, kwas alfa-linolenowy (ALA), nienasycony kwas tłuszczowy z grupy kwasów omega-3 niezbędny do prawidłowego rozwoju mózgu i tkanki nerwowej, a także wapń i witaminę D dla mocnych kości oraz żelazo, ważne dla rozwoju poznawczego.

Cena za opakowanie 350 g około 16,29 zł.

Następny artykuł: Bebiko PRO+ 2 – pierwsze na polskim rynku mleko modyfikowane częściowo fermentowane
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.