Trwa ładowanie...

Identyczne czworaczki w baśniowej sesji zdjęciowej

 Sylwia Stachura
13.07.2016 08:28
Identyczne czworaczki w baśniowej sesji zdjęciowej
Identyczne czworaczki w baśniowej sesji zdjęciowej (Noelle Mirabella Photography)

Taki przypadek zdarza się raz na 15 milionów ciąż. Bethani i Tim Webb dwa miesiące temu zostali rodzicami czworaczków. Identyczne dziewczynki stały się bohaterkami niezwykłej sesji zdjęciowej utrzymanej w bajkowej stylistyce. Fotografie są niesamowite!

(Noelle Mirabella Photography)

Bethani była w szoku, gdy dowiedziała się, że urodzi czwórkę dzieci. To była jej pierwsza ciąża. Do zapłodnienia doszło naturalnie, para nie korzystała z środków zwiększających płodność ani żadnych zabiegów. W rodzinach małżonków nie było do tej pory przypadków ciąż mnogich. Tym większe było ich zdziwienie, gdy na ekranie ultrasonografu zobaczyli cztery bijące serca.

(Noelle Mirabella Photography)
Zobacz film: "Jak zadbać o prawidłowy sen niemowlaka?"

Abigail, Grace, Emily i Mckayla urodziły się 6 maja 2016 roku. Poród przez cesarskie cięcie odbył się w 33. tygodniu ciąży. Na młodych rodziców z Kanady czekało jednak kolejne zaskoczenie – okazało się, że dziewczynki są identyczne.

Szansa na urodzenie czworaczków bez wspomagania lekami wynosi 1 na 729 tys. ciąż – podają eksperci z Uniwersytetu Missisipi w Stanach Zjednoczonych. Zaznaczają przy tym, że tzw. czworaczki jednojajowe rodzą się raz na 15 milionów ciąż.

(Noelle Mirabella Photography)

Aby uczcić niezwykłe narodziny, Tim i Bethani postanowili zrobić wyjątkową sesję zdjęciową niemowląt. Autorką fotografii jest Cassandra Jones, prowadząca pracownię o nazwie Noelle Mirabella Photography. Artystka postanowiła, że identyczne siostry uwieczni na zdjęciach w bardzo bajkowej scenerii. Dziewczynki są przebrane za króliczki, leżą wśród kwiatów i mchu.

(Noelle Mirabella Photography)

Podczas sesji potrzebowała pomocy pięciu osób. Dziewczynki zadziwiły jednak całą ekipę, ponieważ przez większość czasu… spały.

Efekty przerosły oczekiwania rodziców. Siostry wyglądają jak małe aniołki. Post ze zdjęciami doczekał się już ponad 5 tys. polubień i prawie 2 tys. udostępnień na Facebooku. Internauci są zachwyceni czworaczkami.

(Noelle Mirabella Photography)

Rodzice potrzebują jednak wsparcia finansowego – opieka nad dziećmi pochłania czas i środki. Przyjaciele Tima i Bethani założyli stronę, poprzez którą można pomóc i wpłacać pieniądze na konto pary.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze