Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Wzruszający list do ojca czterech córek. Jest dla nich prawdziwym bohaterem

Molly i Tim są rodzicami pięciorga dzieci. Mają 4 biologiczne córki, są także opiekunami prawnymi przyrodniego brata Molly. Kobieta prowadzi blog "triedandtruemama.com", na którym zamieściła ostatnio wzruszający list do ojca swoich czterech córek.

Zobacz film: "Bardzo rzadki przypadek – urodziła jednojajowe trojaczki"

Wzruszający list do ojca czterech córek. Jest dla nich prawdziwym bohaterem
Wzruszający list do ojca czterech córek. Jest dla nich prawdziwym bohaterem (facebook.com)

1. Pierwsza córka

Molly Shulz nie spodziewała się, że tak wcześnie zostanie mamą po raz pierwszy. Kiedy poznała swojego przyszłego męża Tima, nie myśleli jeszcze o dzieciach. Pozytywny wynik testu ciążowego przyniósł dużo niepokoju, ale i radości.

Molly przeczuwała, że jest w pierwszej ciąży z synem. Pragnęła urodzić chłopca. Jak pisze w liście do męża, Tim nie miał preferencji co do płci dziecka. Molly podejrzewa, że nie chciał głośno wyrazić swoich marzeń.

Pierwsze dziecko Shulzów okazało się dziewczynką. Tim z miejsca zakochał się w Presley. ''Twój instynkt, by ją kochać, jest silniejszy niż jakakolwiek miłość, którą czułeś kiedykolwiek wcześniej. Przysięgałeś, że będziesz ją chronić i kochać mocniej niż ktokolwiek inny na tej planecie. Od razu stała się córeczką tatusia'' - tak pierwsze spotkanie Tima z córką opisuje Molly.

Chociaż kobieta była przekonana, że urodzi chłopca, ani przez moment nie żałowała, że na świat przyszła dziewczynka.

2. Druga córka

Rok później na świat przyszła druga córka Molly i Tima – Sawyer. Molly, jak w przypadku pierwszej ciąży, oczekiwała na chłopca. Wiedziała jednak, że Tim jest stworzony do wychowywania dziewczynek. Jest bardzo wrażliwy i dobrze rozumie potrzeby dzieci. Pokazał córkom, że zawsze mogą na nim polegać, tulił je gdy były smutne, łaskotał i doprowadzał do śmiechu w kilka chwil.

''Twoja dowcipna i zabawna osobowość działa magicznie na dziewczynki. Łagodzi napięcie i powoduje, że córki są wesołe. Gdy się denerwują lub smucą, przytulasz je mocno i szepczesz im do ucha śmieszne słowa. Za chwilę, po smutku nie ma już śladu'' – pisze w liście do męża swoich córek Molly.

3. Bliźniaczki

Dwa lata temu Molly dowiedziała się o kolejnej ciąży. Ona i Tim bardzo cieszyli się na kolejne dziecko. Podczas badania USG okazało się, że tym razem Molly jest w ciąży bliźniaczej.

Na jednym z kolejnych badań rodzice mieli poznać płeć dzieci. Tim znał odpowiedź jeszcze zanim udzielił jej lekarz. Molly wspomina w liście, że na pytanie o płeć dzieci odpowiedział ''jeszcze dwie dziewczyny''. Badanie potwierdziło jego domysły.

Molly i Tim oczekiwali kolejnych córek. O ile Molly trudno było zaakceptować rolę ''matki dziewcząt'' to Tim nie miał problemu z wcieleniem się w rolę ''ojca córek''. Było to dla niego bardzo naturalne.

Bliźniaczki różnią się od swoich starszych sióstr. W przeciwieństwie do nich mają jasną skórę, blond włosy i niebieskie oczy. Mimo że są identyczne z wyglądu, bardzo różnią się od siebie osobowością.

Myślała, że będzie mieć bliźniaki. Prawda okazała się inna
Myślała, że będzie mieć bliźniaki. Prawda okazała się inna [5 zdjęć]

Jamie i Skyler Scott z Utah w Stanach Zjednoczonych pobrali się w 2004 roku. Niedługo po tym urodził...

zobacz galerię

4. List do ojca czterech córek

Molly, która jest blogerką, postanowiła opublikować list do swojego męża, w którym dziękuje mu, że przyjął na siebie rolę ojca czterech córek. W ostatnim czasie państwo Shulz adoptowali też chłopca. Easton ma 4 lata i jest przyrodnim bratem Molly. Trafił pod ich opiekę, gdy zmarł jego biologiczny ojciec.

Molly w liście porusza też kwestię przyjęcia chłopca do rodziny. Tim okazał się nie tylko cudownym ojcem dla ich córek, ale też od razu potraktował Eastona jak własnego syna.

Molly i Tim obecnie spodziewają się szóstego dziecka. Kobieta tym razem nie ma wątpliwości. To będzie kolejna córka.

Dowiedz się więcej:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.