Trwa ładowanie...

Wzruszające zdjęcie bliźniaków, które w łonie matki trzymają się za ręce

Avatar placeholder
23.05.2021 14:51
Wzruszające zdjęcie bliźniaków, które w łonie matki trzymają się za ręce
Wzruszające zdjęcie bliźniaków, które w łonie matki trzymają się za ręce (Źródło: 123RF)

W ostatnich dniach w internecie pojawił się wzruszający obrazek: sonogram ukazujący moment, kiedy umierający brat bliźniak trzyma w łonie matki rękę siostry. Przyszli rodzice, Ian i Brittani McIntire, byli załamani, kiedy dowiedzieli się, że jedno z bliźniąt nie przeżyje.

Lekarze zajmujący się parą z Kansas stwierdzili na podstawie badań prenatalnych, że nienarodzony syn Mason ma wadę serca oraz mózgu. Jednak rodzina wciąż wzrusza się na widok zdjęcia zrobionego za pomocą sonogramu, na którym uchwycono, jak bliźnięta trzymają się za ręce. Na ujęciu widać, jak syn Mason, po lewej, trzyma małą dłonią palec siostry, Madilyn.

(Źródło: YouTube)

Rodzice bliźniąt uważają, że ta wyjątkowa chwila pomiędzy rodzeństwem to nie przypadek. Dzięki temu zdjęciu wiedzą, że będą mieli ich cząstkę razem, na zawsze. Matkę bliźniąt pociesza myśl, że jeśli malec nie przeżyje, nie będzie sam.

Zobacz film: "Codzienna pielęgnacja zdrowej skóry niemowląt i małych dzieci"

Lekarze poinformowali parę, że jedyną szansą na przeżycie syna jest przeprowadzenie operacji serca, jednak nie mogą ryzykować, ponieważ u rozwijającego się dziecka występują również wady mózgu. Lekarze nie są w stanie pomóc Masonowi, dlatego rodzice muszą z niepokojem czekać na rozwój wypadków i na to, czy w końcu będą mieli szansę poznać syna.

Bliźnięta mają urodzić się we wrześniu. Jednak lekarze ostrzegają rodziców, że ich syn, niestety, może umrzeć jeszcze w łonie matki przed spodziewaną datą porodu.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze