Trwa ładowanie...

Matura 2020. Rodzice i dziadkowie tegorocznych maturzystów ściągali na egzaminach. Nie polecają (WIDEO)

Zobacz film: "Matury 2020. Sprawzamy, jak Polacy byli przygotowani do swoich egzaminów"

Tegoroczny maraton maturalny wystartował 8 czerwca o 9:00. Uczniowie rozpoczęli od egzaminu pisemnego z języka polskiego na poziomie podstawowym. Przed nimi niemal miesiąc zmagań z egzaminami, na których będą mogli popisać się wiedzą zdobytą przez cały cykl kształcenia.

"Wszystkim abiturientom życzę, klasycznie, połamania piór. Niech przedmioty, które wybraliście na tegoroczną maturę, pozwolą Wam dostać się na wymarzone studia. Jestem przekonany, że całą wiedzę, którą macie w głowie, wykorzystacie z pożytkiem. Wszyscy trzymamy za Was kciuki" - napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.

Matura 2020 rozpoczęła się wyjątkowo późno w tym roku. Ministerstwo Edukacji Narodowej zdecydowało o przeniesieniu egzaminów na czerwiec w związku z pandemią koronawirusa.

I tak przez cały miesiąc maturzyści będą w centrum uwagi, dlatego chcemy trochę rozluźnić atmosferę i przypomnieć, że ich rodzice również musieli przejść przez ten trudny egzamin, ale mieli swoje sposoby, by się odstresować i... ściągać!

Obejrzyj wideo i zobacz, jakie mieli sposoby, by nie do końca uczciwie zdać egzamin dojrzałości.

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.