Trwa ładowanie...

Pomoc w przygotowywaniu jedzenia dla maluszka

Avatar placeholder
05.09.2017 13:41

Informacja prasowa

Urządzenie Philips Avent 4w1 pomaga w prosty sposób przygotowywać domowe posiłki dostosowane do potrzeb maluchów na każdym etapie ich rozwoju. W jednym dzbanku ugotujesz jedzenie na parze, a następnie je zmiksujesz do wybranej konsystencji, a także podgrzejesz i rozmrozisz.

Rozszerzanie diety maluszka to niezwykle istotny etap w rozwoju maluszka, a dla jego rodziców duża przygoda. Podając dziecku odpowiednio zbilansowane, urozmaicone i zdrowe posiłki, kształtujesz prawidłowe nawyki żywieniowe, które mogą mieć trwały wpływ na jego prawidłowy rozwój. Na początku należy uzbroić się w cierpliwość. Dziecko, choć bardzo ciekawskie, musi się nauczyć jeść z łyżeczki, przerzuwać, a następnie rozdrabniać posiłki. Z czasem dieta malca będzie coraz bardziej urozmaicona. Codziennie gotowanie zdrowych posiłków dla dziecka może być jednak czasochłonne. Aby ułatwić ich przygotowywanie na każdym etapie rozwoju dziecka, Philips Avent wprowadził nowe urządzenie 4w1 SCF875, dzięki któremu w jednym dzbanku znajdziesz wszystko, czego potrzeba, aby przygotować odżywcze i zdrowe jedzenie dla Twojego malca - posiłek ugotujesz, zblendujesz, ale też podgrzejesz lub rozmrozisz.

Zobacz film: "Wypróżnianie niemowląt - częstotliwość"

Gotowanie na parze to najlepszy i najzdrowszy sposób przygotowywania jedzenia, zwłaszcza dla delikatnych brzuszków. Wyjątkowa technologia zastosowana w urządzeniu sprawia, że para przepływa z góry na dół, a wszystkie składniki są równomiernie ugotowane bez konieczności doprowadzania do wrzenia. Kiedy składniki są już ugotowane na parze, wystarczy unieść dzbanek, obrócić go do góry dnem i zablokować w odpowiednim miejscu, aby zmiksować składniki do wybranej konsystencji. Jedzenie można podać malcowi od razu lub przechować w pojemniku i podgrzać później dzięki łatwym w użyciu funkcjom podgrzewania i rozmrażania.

W urządzeniu 4w1 przygotujesz posiłki na każdy etap rozwoju dziecka. Na początku rozszerzania jego diety drobno zmiksujesz w nim owoce i warzywa, np. marchewkę czy jabłuszko. Później urządzenie może służyć do łączenia składników i gotowania na parze.

Z nowym urządzeniem zaplanujesz też posiłki z wyprzedzeniem. Dzbanek ma pojemność 1000ml, więc można przygotować w nim nawet cztery posiłki jednocześnie. Podaj jeden posiłek od razu, a trzy schowaj na później do lodówki lub zamrażarki. Urządzenie jest bardzo praktyczne także po skończeniu gotowania. Dzbanek i ostrze można myć w zmywarce, a otwarta konstrukcja zbiornika wody ułatwia jego czyszczenie i napełnianie, dzięki czemu zawsze możesz gotować na czystej parze.

Urządzenie 4w1 pozwala zaoszczędzić zabieganym rodzicom cenny czas. Urządzenie przygotuje pożywny posiłek, a Ty możesz się cieszyć wspólnym czasem z rodziną i mieć pewność, że dajesz swojemu malcowi to, co najlepsze.

Rekomendowana cena urządzenia 4w1 SCF875/02 wynosi 729 pln.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze