Trwa ładowanie...

Szokujące zachowanie matki. Nagrała, jak jej dziecko zaciąga się waporyzatorem

 Kamil S. Sikora
02.03.2023 10:20
Matka pozwoliła maluchowi zapalić e-papierosa
Matka pozwoliła maluchowi zapalić e-papierosa (TikTok)

W sieci pojawił się filmik, na którym widać jak kobieta podaje kilkumiesięcznemu dziecku waporyzator. Maluch zaciąga się dymem, a młoda mama zaczyna się śmiać. Policja bada okoliczności zdarzenia.

spis treści

1. Młoda mama podała swojemu dziecko waporyzator

W mediach społecznościowych zostało opublikowane kolejne wideo, którego treść wprowadziło w osłupienie internautów z całego świata. Można na nim zobaczyć, jak pewna kobieta nakłania małe dziecko do zapalenia waporyzatora. Na początku nagrania słyszymy, jak młoda mama pyta malucha ubranego w pieluszkę, czy chce spróbować. Następnie dziecko trzymając w rączkach waporyzator z pomocą kobiety wkłada go do ust, a potem odsuwa od niego głowę.

2. Maleńkie dziecko z waporyzatorem

Drugą część filmiku jest o wiele bardziej szokująca. Na nagraniu widać, jak dziecko zaciąga się dymem z waporyzatora i po chwili go wypuszcza, na co kobieta reaguje głośnym śmiechem.

Jak wynika z informacji, którymi dysponuje serwis informacyjny 9News, bohater filmiku ma zaledwie 10 miesięcy.

Okoliczności tego incydentu bada policja z Kempsey w Australii, ale na razie nikt nie został aresztowany. Dziecko przewieziono do placówki medycznej, w celu sprawdzenia jego stanu zdrowia.

W świetle obowiązującego prawa waporyzatory nie mogą być sprzedawane osobom niepełnoletnim. Istnieją badania naukowe, które potwierdzają, że te produkty uchodzące za zamiennik tradycyjnych papierosów, podobnie jak one uzależniają i zawierają szkodliwe dla naszego zdrowia substancje.

Dlatego pod żadnym pozorem nie powinny być podawane osobom, które nie ukończyły jeszcze 18. roku życia, a zwłaszcza małym dzieciom.

Szokujące nagranie, matka pozwoliła dziecku zapalić e-papierosa
Szokujące nagranie, matka pozwoliła dziecku zapalić e-papierosa (TikTok)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze