Trwa ładowanie...

Wykopał grób dla córki. Powód, dla którego to zrobił, łamie serce

Avatar placeholder
30.11.2018 16:48
Ojciec z córką w grobie
Ojciec z córką w grobie (YouTube)

Załamany Zhang Liyong wykopał grób dla córki, w którym położył się obok zaledwie 2-letniej dziewczynki. Powód, który skłonił mężczyznę do tego czynu, jest niezwykle smutny. Fotografia, na której widać tę parę leżącą w głębokim dole, łamie serce i wyciska łzy.

Dwuletnia Zhang Xinlei choruje na talasemię. Jest to poważne schorzenie układu krwionośnego. Objawia się niską obecnością hemoglobiny we krwi. Skutek? Niedotlenienie wszystkich komórek organizmu.

Ojciec i córka w grobie
Ojciec i córka w grobie (YouTube)

Rodzice dziewczynki desperacko próbowali ocalić życie córki. Zdecydowali się nawet na kolejne dziecko, by móc dokonać przeszczepu z krwi pępowinowej. Niestety, małżeństwa nie stać na opłacenie tak kosztownego zabiegu. Już teraz mają ogromny dług, który zaciągnęli, aby ratować życie dziewczynki.

Zobacz film: "Mama zmarłej 4-latki: "Nie da się przygotować na śmierć dziecka. Psychoterapia nie jest rozwiązaniem""

Są bezradni, dlatego muszą przygotować się na najgorsze. Ojciec wykopał dla Zhang Xinlei grób (duży dół), do którego wszedł razem z nią. Dlaczego?

Sprawdź też:

Parawan dekoracyjny - niebanalne rozwiązanie, które wzbogaci każde wnętrze

Mężczyzna chce, aby jego ukochane dziecko oswoiło się z miejscem, w którym spocznie po śmierci. W tym celu rodzina odwiedza grób każdego dnia, a dziewczynka bawi się w jego okolicy.

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze