Trwa ładowanie...

Metamorfoza młodej matki. Jest silna i kobieca

Avatar placeholder
30.12.2020 21:24
Kobieta schudła 70 kg i zmniejszyła ubrania o 16 rozmiarów
Kobieta schudła 70 kg i zmniejszyła ubrania o 16 rozmiarów (facebook.com)

Wiele kobiet po ciąży narzeka na problemy z powrotem do figury. Brytyjka, która w skrajnym momencie ważyła blisko 140 kg, inspiruje innych do walki z nadwagą. Schudła już 70 kg i nadal pracuje nad swoją sylwetką.

spis treści

1. Kobieta ważyła 140 kg

Emma Passe z Bristolu jako 18-latka przeprowadziła się do Oregonu. Zagustowała w fast foodach, a to nie mogło skończyć się dobrze. Waga kobiety wraz z wiekiem sukcesywnie rosła, aż do blisko 140 kg. Dwie kolejne ciąże również zaszkodziły jej sylwetce. Jak przyznaje, bywało, że jej mąż miewał złośliwe uwagi co do jej otyłej sylwetki. Emma musiała nosić rozmiar ubrań 22 (europejskie 50) .

Kobieta ważyła 140 kg
Kobieta ważyła 140 kg (facebook.com)
Zobacz film: "Spektakularna metamorfoza. Schudła, bo rodzina jej nie poznała"

Oprócz nadmiaru kilogramów, zanim skończyła 30 lat, cierpiała z powodu cukrzycy, zbyt wysokiego poziomu cholesterolu oraz trądziku. Męczyło ją nawet wiązanie butów. Szybko i obficie się pociła, nawet przy najmniejszym wysiłku.

8 produktów węglowodanowych gorszych niż białe pieczywo
8 produktów węglowodanowych gorszych niż białe pieczywo [10 zdjęć]

Biały chleb stał się wrogiem publicznym numer jeden – w końcu wszystkie jego ważne składniki odżywcze

zobacz galerię

Gdy do problemów Emmy doszły zaburzenia oddychania, zrozumiała, że nie ma żartów i czas zmienić dietę i styl życia. Kobieta była w stanie wymagającym specjalnej aparatury podtrzymującej w nocy jej oddech. Nie chciała tak spędzić reszty życia.

Siłownia i podnoszenie ciężarów dodają pewności siebie
Siłownia i podnoszenie ciężarów dodają pewności siebie (facebook.com)

Wreszcie powiedziała dość i zaczęła intensywnie pracować, podnosząc ciężary na siłowni. Schudła już 70 kg i zmniejszyła rozmiar ubrań o 16 numerów.

2. Schudła 70 kg

Emma Passe w internecie pokazuje swoją spektakularną przemianę. Podkreśla, że zawdzięcza ją zamiłowaniu do siłowni. Skupia się na podnoszeniu ciężarów. Jej nowa sylwetka to efekt wyłącznie ciężkiej pracy. Ingerencji chirurga wymagała jedynie zwisająca na brzuchu skóra, której nadmiar był pamiątką po zbędnych kilogramach.

Po zrzuceniu 70 kg niezbędne było chirurgiczne usunięcie nadmiaru skóry
Po zrzuceniu 70 kg niezbędne było chirurgiczne usunięcie nadmiaru skóry (facebook.com)

Ćwiczenia na siłowni ułatwiły zrzucenie nadwagi oraz dodały kobiecie pewności siebie. Tym razem nie może się doczekać kolejnego lata i założenia bikini. Już po miesiącu ćwiczeń była lżejsza o 6 kilogramów. To motywowało ją, by działać dalej.

Dziś Emma wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Nosi rozmiar 36 i świetnie czuje się w swoim ciele. Jest silna, zdrowa i kobieca. Nie zapomina także o zdrowym odżywaniu, w którym nie brakuje węglowodanów i białek.

Emma stara się motywować inne matki do działania. Podkreśla, że w ferworze obowiązków domowych i zawodowych nie wolno zapominać o sobie, swoim zdrowiu i wyglądzie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie