Trwa ładowanie...

Kobieta zmarła po dokonaniu 4 aborcji w ciągu jednego roku

Obsesyjna chęć posiadania syna, doprowadziła do śmierci kobiety. Dokonała ona 4 aborcji w przeciągu jednego roku. Wszystko przez jej męża, który nie chciał drugiej córki.

Zobacz film: "Rusza akcja "Szpitale bez aborterów" Fundacji Pro Prawo do Życia"

spis treści

  Całe zdarzenie miało miejsce we wschodniej części Chin. Kobieta i mężczyzna, których danych nie upubliczniono, zaczęli planować drugie dziecko, kiedy rząd chiński złagodził politykę posiadania tylko jednego dziecka w rodzinie. 4 lata wcześniej na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Była to dziewczynka.

  Zobacz także:

  Mąż stanowczo odmawiał posiadania drugiej córki. Kobieta trafiła do szpitala po dokonaniu aż 4 aborcji. Usunięcie ciąży kilka razy w przeciągu jednego roku doprowadziło jej organizm do skrajnego wyniszczenia. Mąż kobiety zostawił ją po tym, kiedy trafiła do szpitala. Nie odwiedził jej ani razu.

  Niskie poczucie własnej wartości u dzieci
  Niskie poczucie własnej wartości u dzieci [7 zdjęć]

  Może się nam wydawać, że wszystko jest w porządku. Nasza pociecha śmieje się, jest pogodna i radosna....

  zobacz galerię

  Przeszła ona drogą kurację leczniczą, której koszty oszacowano na ponad 3 tys. dolarów. Niestety, lekarzom nie udało się naprawić wyrządzonych szkód w organizmie i kobieta zmarła. Mąż, jeszcze zanim jego żona straciła życie, znalazł inną kobietę i planuje z nią wspólną przyszłość.

  Zdjęcie zrobione podczas pochówku kobiety, która zmarła po dokonaniu 4 aborcji
  Zdjęcie zrobione podczas pochówku kobiety, która zmarła po dokonaniu 4 aborcji (scmp.com)

  W chińskiej kulturze mężczyźni wiodą prym nad kobietami, dlatego lekarze mają zakaz informowania kobiet o płci mającego się narodzić dziecka. Wszystko przez ogromną liczbę aborcji dokonywanych na dzieciach płci żeńskiej. Oczywiście przepis ten jest nagminnie łamany i opisywana rodzina również znalazła sposób, aby potajemnie dowiedzieć się, jakiej płci będzie ich kolejne dziecko. Niestety, doprowadziło to do tragedii.

  Polecane dla Ciebie

  Pomocni lekarze

  Szukaj innego lekarza

  Komentarze

  Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.