Kobieta zmarła po dokonaniu 4 aborcji w ciągu jednego roku

Obsesyjna chęć posiadania syna, doprowadziła do śmierci kobiety. Dokonała ona 4 aborcji w przeciągu jednego roku. Wszystko przez jej męża, który nie chciał drugiej córki.

Zobacz film: "Rusza akcja "Szpitale bez aborterów" Fundacji Pro Prawo do Życia. O akcji rozmawiają organizatorzy i ginekolog. Sprawdź tutaj ⬇"

Całe zdarzenie miało miejsce we wschodniej części Chin. Kobieta i mężczyzna, których danych nie upubliczniono, zaczęli planować drugie dziecko, kiedy rząd chiński złagodził politykę posiadania tylko jednego dziecka w rodzinie. 4 lata wcześniej na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Była to dziewczynka.

Zobacz także:

Mąż stanowczo odmawiał posiadania drugiej córki. Kobieta trafiła do szpitala po dokonaniu aż 4 aborcji. Usunięcie ciąży kilka razy w przeciągu jednego roku doprowadziło jej organizm do skrajnego wyniszczenia. Mąż kobiety zostawił ją po tym, kiedy trafiła do szpitala. Nie odwiedził jej ani razu.

Niskie poczucie własnej wartości u dzieci
Niskie poczucie własnej wartości u dzieci [7 zdjęć]

Może się nam wydawać, że wszystko jest w porządku. Nasza pociecha śmieje się, jest pogodna i radosna....

zobacz galerię

Przeszła ona drogą kurację leczniczą, której koszty oszacowano na ponad 3 tys. dolarów. Niestety, lekarzom nie udało się naprawić wyrządzonych szkód w organizmie i kobieta zmarła. Mąż, jeszcze zanim jego żona straciła życie, znalazł inną kobietę i planuje z nią wspólną przyszłość.

Zdjęcie zrobione podczas pochówku kobiety, która zmarła po dokonaniu 4 aborcji
Zdjęcie zrobione podczas pochówku kobiety, która zmarła po dokonaniu 4 aborcji (scmp.com)

W chińskiej kulturze mężczyźni wiodą prym nad kobietami, dlatego lekarze mają zakaz informowania kobiet o płci mającego się narodzić dziecka. Wszystko przez ogromną liczbę aborcji dokonywanych na dzieciach płci żeńskiej. Oczywiście przepis ten jest nagminnie łamany i opisywana rodzina również znalazła sposób, aby potajemnie dowiedzieć się, jakiej płci będzie ich kolejne dziecko. Niestety, doprowadziło to do tragedii.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza