Trwa ładowanie...

Myślała, że to zatrucie. Urodziła dziecko w łazience

Avatar placeholder
15.04.2019 14:36
Myślała, że to zatrucie. Urodziła dziecko w łazience
Myślała, że to zatrucie. Urodziła dziecko w łazience (123rf.com)

Patricia Crawford skarżyła się na bóle brzucha i złe samopoczucie. Kobieta myślała, że wyjątkowo ciężko przechodzi zatrucie pokarmowe. Gdy poszła do łazienki, rozpoczęła się akcja porodowa. Patricia nie wiedziała, że jest w ciąży.

1. Poród z zaskoczenia

Pod koniec marca Patricia Crawford bardzo źle się poczuła. Myślała, że to wyjątkowo paskudne zatrucie. Bardzo bolał ją brzuch i miała mdłości. Gdy poszła do łazienki, ze zdumieniem odkryła, że rozpoczął się poród.

Patricia opowiedziała o swojej niezwykłej ciąży
Patricia opowiedziała o swojej niezwykłej ciąży (screen http://newjersey.news12.com)

Było to bardzo niespodziewane, głównie z tego względu, że Patricia nie wiedziała, że jest w ciąży. Ona i jej mąż nie byli kompletnie przygotowani na dziecko.

2. Żadnych oznak ciąży

Zobacz film: "Wyjątkowe dziecko. Rodzice się tego nie spodziewali"

Patricia przyznaje, że nie miała żadnych niepokojących oznak ciąży. Jej początki zbiegły się w czasie z utratą ojca, więc Patricia uznała, że pojawiające się mdłości to oznaka stresu. Nie zauważyła też, żeby w ostatnich miesiącach znacząco przytyła. Przez cały czas trwania ciąży nie widziała, by jej ciało w jakikolwiek sposób się zmieniało.

Dziecko przyszło na świat 28 marca, dokładnie w pierwszą rocznicę śmierci jej ojca. Chłopiec dostał imiona po zmarłym dziadku - William James. Siostra kobiety stwierdziła, że w ten sposób ojciec chciał jej dać znać, żeby już nigdy nie była smutna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz wideo, które cieszą się największą popularnością:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze