Trwa ładowanie...

Dzieci policjanta modlą się o jego szczęśliwy powrót ze służby

Zdjęcie dwóch małych dzieci modlących się o bezpieczny powrót taty ze służby może wzruszyć. Kilka dni temu opublikowano je na portalu społecznościowym. Post, ukazujący problem przemocy wobec policji, wzbudził wiele emocji wśród internautów.

Zobacz film: "Jak zadbać o prawidłowe relacje z dzieckiem?"

1. Boją się o życie swojego taty

Facebook
Facebook

Departament Policji w Indianapolis opublikował niedawno na swoim profilu na Facebooku zdjęcie dwóch dzieci klęczących obok wozu policyjnego. Umieszczony pod nim podpis: „Modlą się, by ich ojciec oraz wszyscy inni policjanci wrócili bezpiecznie do domu” wywołał falę emocjonalnych komentarzy. Zdjęcie udostępniono ponad 7 tys. razy. Ojciec dzieci, chce pozostać anonimowy.

- To smutne... W jakim społeczeństwie żyjemy, jeżeli dzieci muszą być świadome faktu, że mama lub tata mogą zostać zastrzeleni? - czytamy wśród 150 komentarzy.

Widok klęczących dzieci wzrusza większość komentujących użytkowników.

  • Przez wiele lat byłem dzieckiem policjanta, już wtedy nie było to łatwe. Myślę, że teraz jest jeszcze trudniej. Musimy modlić się za naszych policjantów i ich rodziny każdego dnia. - komentuje inny internauta.

Protesty związane ze strzelaniną w Luizjanie i Minnesocie oraz ataki na policję w Dallas i Baton Rouge pokazują, z jakim problemem musimy się mierzyć we współczesnym świecie. Amerykańscy eksperci szacują, że poziom przemocy wobec funkcjonariuszy jest najwyższy od 30 lat.

2. Razem z tatą modlą się przed służbą

Kilka miesięcy temu na profilu biura szeryfa hrabstwa Cleveland na Facebooku pojawiło się zdjęcie przedstawiające policjanta trzymającego dwójkę małych dzieci na kolanach.  

Facebook
Facebook

Właśnie w taki sposób Jordan Perkins modli się z córką i synem przed jego zmianą. Na zdjęcie zareagowało ok. 6 tys. osób.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.