Trwa ładowanie...

Z pozoru zwykłe zdjęcie. Będziesz przerażony, gdy odkryjesz szczegół

Avatar placeholder
30.03.2024 12:55
Z pozoru zwykłe zdjęcie. Będziesz przerażony, gdy odkryjesz szczegół
Z pozoru zwykłe zdjęcie. Będziesz przerażony, gdy odkryjesz szczegół (Facebook)

W sieci krąży fotografia, której nikt nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć. Na pozornie zwyczajnym zdjęciu przedstawiającym pięcioosobową rodzinę możemy zauważyć jeden porażający szczegół Czy jesteście zdolni go rozpoznać?

spis treści

1. Fotografia rodzinna

Na rodzinnej fotografii nie widzimy na pierwszy rzut oka niczego niezwykłego. Trzeba się dokładnie przyjrzeć, żeby go wychwycić.

Sesje fotograficzne mające na celu uwiecznienie rodzinnych momentów są metodą na "zatrzymanie czasu" i uchwycenie tego, co w życiu najistotniejsze. Ta konkretna rodzina też pragnęła takich wspomnień. Dzień był ciepły i słoneczny. Była to doskonała chwila do wykonania rodzinnego zdjęcia. Rodzice wraz z trójką dzieci zajęli miejsce na huśtawce, obok nich pojawił się również ich czworonożny przyjaciel, który znalazł się w kadrze.

2. Szokujący szczegół

Zobacz film: "Pytanie mamy - Kiedy maluszka boli brzuch. Porozmawiajmy o probiotykach"

Jeden drobny szczegół wprawił w osłupienie internautów. Jeśli nie zauważyliście niczego niepokojącego, to podpowiadamy, o jaki konkretnie detal chodzi.

Spójrzcie na dziewczynkę siedzącą na skraju. Obok niej siedzi jej starsza siostra. Ktoś jednak obejmuje malucha i z pewnością nie jest to druga dziewczynka, która trzyma swoje ręce na kolanach. To również nie jest ręka matki, która przytula swoje najmłodsze dziecko. A ramię ojca z pewnością nie jest na tyle długie, by objąć całą rodzinę.

Rozwiązanie zagadki
Rozwiązanie zagadki (Facebook )

Niektórzy użytkownicy sieci przypuszczają, że obraz jest rezultatem obróbki komputerowej. Inni sugerują, że zdjęcie może ukazywać zjawiska paranormalne.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze