Trwa ładowanie...

2-latka znalazła fotografię przodków. Jej reakcja szokuje

Avatar placeholder
20.08.2023 18:29
Dwulatka znalazła zdjęcie prababci. Jej słowa wywołują dreszcze
Dwulatka znalazła zdjęcie prababci. Jej słowa wywołują dreszcze (TikTok)

Niektórzy są zdania, że maluchy potrafią dostrzec więcej niż osoby dorosłe. Reakcja dwuletniej dziewczynki, która odnalazła fotografię swoich przodków, zadziwiła nie tylko najbliższe jej osoby, ale również internautów. Dziecko zauważyło siebie na zdjęciu sprzed lat.

spis treści

1. Rodzinna fotografia

Czasem wspólne spędzanie czasu polega na przeglądaniu starych zdjęć. Dzieci dopytują wówczas dorosłych, kto się na nich znajduje, a rodzice czy dziadkowie chętnie opowiadają o wydarzeniach z przeszłości. Pewna amerykańska mama, która działa w sieci pod nickiem "Gig"i twierdzi, że nigdy nie pokazywała dwulatce tego zdjęcia. Mimo to dziewczynka twierdzi, że rozpoznaje osoby, które się na nim znajdują.

2. Dziecko rozpoznało przodków

Dwuletnia dziewczynka o imieniu Ella znalazła czarno-białe zdjęcie, na którym znajduje się babcia jej mamy wraz ze swoją mamą, a więc jej prababcia oraz praprababcia. Starsza kobieta pozuje siedząc na fotelu, natomiast młodsza znajduje się nieco wyżej, gdyż siedzi na oparciu.

Zobacz film: "Disaster girl. Historia prawdziwa"

Dziecko wydaje się bardzo przywiązane do tej fotografii. - To ja – mówi z pewnością siebie, pokazując na starszą kobietę.

"Moja dwulatka znalazła zdjęcie mojej babci i jej mamy. Powiedziała, że jest moją prababcią…" - napisała zaskoczona Gigi.

Dziewczynka odnalazła rodzinną fotografię sprzed lat
Dziewczynka odnalazła rodzinną fotografię sprzed lat (TikTok)

3. Poruszające nagranie

Mama musiała zarejestrować ten moment, aby upewnić się, czy na pewno się nie przesłyszała. Poprosiła więc córkę, by ta powtórzyła to, co widzi na zdjęciu sprzed lat.

- To ja…to ja – powtarza z przekonaniem dwulatka.

- Którą z nich jesteś? - pyta mama.

- To jest twoja babcia i ja – informuje dziewczynka.

Zdziwiona rodzicielka dodaje, że jest pewna, że dziecko nigdy wcześniej nie widziało tego zdjęcia, ani tym bardziej nikt nie mówił dziewczynce, kogo przedstawia czarno-biała fotografia.

"Moja mama prawie się popłakała. Właśnie oprawiła to zdjęcie w ramkę. Ella powiedziała to samo do mojej mamy - to jest babcia mojej mamy i ja. Ja nigdy nie powiedziałam, że to moja babcia, ani nie wyjaśniłam jej, kim jest którakolwiek z nich" - informuje Gigi.

Internauci są równie poruszeni jak mama dziewczynki i chętnie komentują nagranie. Niektórzy z nich mieli podobne doświadczenia:

"Pewnego dnia syn nazwał mnie małą lalką. Prawie spadłam z krzesła… moja mama nie żyje od 10 lat. NIKT nie wie, że tak mnie nazywała! Mój syn jest moją matką" - pisze jedna z internautek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze