Trwa ładowanie...

Czym najczęściej martwi się młoda mama?

Partner materiału: LINK4

Stres i martwienie się to nieodłączne elementy macierzyństwa. Większość mam zastanawia się, czy wszystko, co robi dla swojego malucha, jest na pewno odpowiednie i czy jej brzdąc prawidłowo się rozwija. To zupełnie naturalne, choć wyczerpujące, dlatego nie musisz mierzyć się z tym sama.

spis treści

1. Troska o malucha

Nadrzędną troską wielu młodych mam jest zdrowie i rozwój dziecka. Gorączka, ból brzucha czy ząbkowanie spędzają sen z powiek zarówno niemowlakom, jak i ich rodzicom. Zamiast martwić się na zapas, wystarczy skorzystać z usługi, która jest w pakiecie ubezpieczeń LINK4 Mama.

Dzięki produktowi Assistance Zdrowie Mamy, o każdej porze dnia i nocy możesz skontaktować się telefonicznie z położną lub pediatrą. Doświadczeni specjaliści pomogą ci zinterpretować zachowanie malucha i posłużą radą. Dzięki nim z łatwością wykonasz masaż brzucha, przyjmiesz wygodną pozycję do karmienia lub będziesz potrafiła ocenić ogólny stan zdrowia dziecka.

2. Zdrowie po porodzie

Jeśli jesteś krótko po porodzie, możesz odczuwać różne dolegliwości, takie jak bóle podbrzusza, rozejście mięśni brzucha czy nawet zerwanie szwów. Skorzystaj z telekonsultacji w ramach ubezpieczenia LINK4 Mama. Dzięki nim zawsze masz pod ręką pediatrę, położną oraz lekarza internistę.

Kiedy uznasz, że niezbędna jest pomoc specjalisty, w tym m.in. ginekologa, w LINK4 Mama umówią cię do jednej z 2 tysięcy placówek medycznych w Polsce, a dzięki ubezpieczeniu zapłacisz tylko połowę ceny za wizytę.

3. W trosce o samopoczucie mamy

Stres, zmęczenie i hormony sprawiają nieraz, że krótko po porodzie kobieta może czuć się rozchwiana emocjonalnie. To naturalne i dotyka wiele świeżo upieczonych mam. Największym wsparciem jest zwykle rodzina i bliscy, którzy pomagają przetrwać trudne chwile. Jeśli jednak czujesz, że potrzebujesz indywidualnej konsultacji z psychologiem, podejrzewasz u siebie baby blues lub zauważasz inne niepokojące objawy, nie wahaj się skorzystać z pomocy specjalisty.

>> Spokojna mama to spokojny maluch. To ubezpieczenie zapewni ci wsparcie

Pakiet ubezpieczeń LINK4 Mama Assistance Zdrowie Mamy pokrywa koszt dwóch wizyt u psychologa, z których możesz skorzystać zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

4. Nieoczekiwane sytuacje

Także nieprzewidziane zdarzenia losowe spędzają sen z powiek młodym rodzicom. Wśród nich najczęściej wymieniane są nieszczęśliwe wypadki, które będą wymagały leżenia w łóżku, takie jak chociażby złamanie nogi. Produkt Szybka Pomoc dla mamy wychodzi naprzeciw takim obawom, abyś ty mogła odpocząć i wrócić do zdrowia. O twój dom zatroszczy się wykwalifikowana pomoc, która posprząta go na twój powrót i przygotuje najbliższym zdrowy, pyszny obiad (ubezpieczyciel pokryje koszt do 800 zł).

5. Sprawy rodzinne i zawodowe

Powrót do rzeczywistości po narodzinach dziecka może być trudny, dlatego zrozumiałe jest, że nikt nie ma głowy do spraw urzędowych czy zawodowych. Na szczęście nie musisz się o nie martwić sama, bowiem pod ręką masz pomoc prawnika w ramach ubezpieczenia LINK4 Mama – pakiet, dzięki któremu nie tylko bez obaw wrócisz do pracy, ale też dowiesz się wszystkiego, co dotyczy m.in. urlopu macierzyńskiego i kwestii z nim związanych.

6. Pomoc prawnika

Porady prawnicze przydadzą się także w kwestiach związanych ze spadkami czy darowiznami, które często są załatwiane po narodzinach nowego członka rodziny. Z myślą o tobie i twoich bliskich LINK4 Mama oferuje ci nielimitowane telefoniczne konsultacje prawne oraz przygotowanie 4 potrzebnych dokumentów rocznie.

Partner materiału: LINK4

Polecane dla Ciebie

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Advertisement