Trwa ładowanie...

BeBo Fisher Price – dlaczego warto kupić?

Avatar placeholder
22.12.2017 14:49
Maluch bawi się zabawkami
Maluch bawi się zabawkami (123rf.com)

Bebo Fisher Price to jedna z bardzo popularnych w ostatnim czasie zabawek interaktywnych. Ma zaprogramowanych wiele funkcji, które mają za zadanie stymulować rozwój dziecka w obszarach związanych z jego motoryką i koordynacją ruchową. Cena zabawki to prawie 200 zł. Czy warto wydać pieniądze i dlaczego warto kupić dziecku Bebo Fisher Price?

spis treści

1. Bebo Fisher Price – podstawowe funkcje

Zabawka interaktywna BeBo Fisher Price została wyposażona w szereg przemyślanych funkcji, które może wykorzystać dziecko podczas zabawy. Jedną z nich są "tryby działania": taniec i ruch, nauka i zabawa oraz nagrywanie i remiksy.

Dodatkowo zabawka została wyposażona w świecący brzuszek, potrafi tańczyć w rytm muzyki, którą puszcza. BeBo wypowiada słowa i pozwala nagrać słowa wypowiedziane przez rodziców jaki pierwsze dźwięki wydawane przez dziecko. Co więcej, BeBo Fisher Price przetwarza nagrania i zamienia je w nowoczesną, rytmiczną piosenkę.

2. Bebo Fisher Price – rodzaje

Zobacz film: "Codzienna pielęgnacja zdrowej skóry niemowląt i małych dzieci"

Zabawki z rodziny BeBo Fisher price występują w kilkunastu odmianach. Są to zabawki interaktywne, muzyczne, które mają w dziecku pobudzić rytmikę oraz początki tańca. Dodatkowo stymulują rozwój ruchowy i zręczność. Jakie zatem rodzaje BeBo wyróżniamy i co jest godne przedstawienia? Przyjżyjmy się tym najbardziej popularnym.

  • Bella, siostra BeBo – jest to bliźniacza zabawka mająca te same funkcje i właściwości co BeBo. Została stworzona w wersji dziewczęcej. Poza tym wszystkie funkcje są dokładnie takie same jak w BeBo. Różnią się wyglądem. Pomyślana dla dzieci od 9go do 36go miesiąca życia. Kosztuje tyle co brat BeBo – ponad 200 zł.
  • Muzyczny Turlaczek BeBo – jest to kolorowa piłeczka, która zachęca dziecko do raczkowania. Kolorowe światełka oraz melodia spowodują, że dziecko będzie gonić na czworaka turlaczek. Zabawka rozwija sprawność ruchową dziecka wzmacniając jego nogi i ręce. Kosztuje od 70 – 100 zł.
  • Muzyczny Samochodzik Bebozabawka interaktywna, podczas zabawy zachęca malucha do raczkowania za grającym i świecącym samochodem. Dziecko rozwija zmysły, oraz sprawność ruchową. Zabawka oferowana dla dzieci od 6go miesiąca życia. Kosztuje od 30 – 80 złotych.
  • Interaktywny Magnetofonik BeBo – jest pomyślany jako uzupełnienie BeBo. Zestaw zawiera: BeBo, siostrę Bellę i Pieska BeBo. Zabawka gra i świeci. Znajdują się w niej miejsca w które można włożyć BeBo. Wówczas malec zostanie pochwalony i zabrzmi wesoła melodyjka. Zabawka posiada uchwyt ułatwiający jej przenoszenie. Cena zestawu to ponad 100 zł.
  • Piesek Bebo – posiada nieco okrojone funkcje niż BeBo czy Bella jednak zasada działania zabawki jest ta sama. Za pomocą dźwięków zachęca malucha do aktywności ruchowej oraz uczy reakcji przyczynowo – skutkowej. Dodatkowo wspiera naukę liczb oraz kolorów. Przewidziany dla dzieci między 9 a 36 miesiącem życia. Ceny zabawki zaczyna się od 120 zł.
  • Interaktywna Mata Bebo – jest to muzyczna, mata, która świeci i wydaje dźwięki. Wbudowane czujniki zapalają się tam, gdzie dziecko stąpa. Gra świateł oraz melodie powodują, że dziecko porusza się po macie ćwicząc koordynację ruchową oraz sprawność fizyczną. Mata Bebo zbudowana jet z czterech kolorowych pól. Pole niebieskie pozwala na naukę literek. Pole czerwone liczb od 1 do 10. Pole zielone zachęca malucha do tańca, a żółte zapoznaje dziecko z kształtami! Interaktywna Mata BeBo kosztuje od 120 złotych.

Warto obejrzeć:

3. Bebo Fisher Price – podsumowanie

Cena zabawki Bebo Fisher Price nie jest niska. Jednak ilość funkcji oraz korzyści, które ma przynieść bawiącemu się nią dziecku są duże. Z pewnością w atrakcyjnej i przyjaznej dla dziecka formie zajmie jego czas i dobrze spożytkuje. Pozytywnie wpłynie na jego rozwój emocjonalny Rodzina zabawek BeBo jest na tyle obszerna i różnorodna cenowo, że można znaleźć coś odpowiedniego.

Koniec końców, to od rodzica zależy czy zdecyduje się na zakup zabawki BeBo. Z kolei dziecko zdecyduje, czy przypadnie mu do gustu i BeBo będzie codziennym towarzyszem zabaw.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze