Trwa ładowanie...

Wybrano nowe dziecko Gerbera

 Magdalena Bury
27.01.2017 10:31
Siedmiomiesięczny Riley będzie twarzą marki Gerber przez cały 2017 rok
Siedmiomiesięczny Riley będzie twarzą marki Gerber przez cały 2017 rok (Instagram)

Każdego roku marka Gerber wybiera dziecko, które przez 12 miesięcy będzie reprezentowało ich produkty. Tegoroczną edycję konkursu zwyciężył Riley z Ohio, tym samym pokonując ponad 110 tys. innych maluchów. Spójrzcie tylko, jaki jest uroczy!

1. Słodki zwycięzca

Zwycięzcą konkursu na dziecko roku 2017 organizowanego przez firmę Gerber został siedmiomiesięczny Riley Shines z Ohio. Wygrana w konkursie gwarantuje chłopcu udział w reklamie marki Gerber. Zwycięstwo wiąże się także z nagrodą pieniężną. Rodzice malucha, Kristen i Devin Shines, otrzymają 50 tys. dolarów oraz 1500 dolarów na ubrania dziecięce firmy Gerber Childrenswear.

Gerber wybrał dziecko roku 2017
Gerber wybrał dziecko roku 2017 (Instagram)

– Początkowo mój mąż śmiał się z tego, że chcę wysłać zdjęcia Rileya do konkursu. Było przecież tak wiele zgłoszeń – mówiła po ogłoszeniu wyników Kristen Shines, mama Rileya. Dodała, że wygrana w konkursie to szansa na uruchomienie specjalnej lokaty na studia dla Rileya.

Zobacz film: "Jak pozbyć się ciemieniuchy?"

– Riley swoim zaraźliwym śmiechem przynosi nam codziennie wiele radości. Teraz możemy się nią podzielić z resztą świata. Jesteśmy zaszczyceni, że nasz synek dołączy do rodziny Gerbera – dodaje szczęśliwa mama.

Przeczytaj koniecznie

2. Najbardziej znana buzia na świecie

Coroczny konkurs Gerbera organizowany jest od 2010 roku. To hołd dla Ann Turner Cook – dziewczynki, która pojawiła się na zakrętkach słoiczków tej marki już w 1928 roku. „Dziecko Gerbera”, jak nazywa się tę kobietę, świętowała niedawno swoje 90-te urodziny!

Idealne zdjęcia dziecka? To nie jest takie proste!
Idealne zdjęcia dziecka? To nie jest takie proste! [10 zdjęć]

Internet jest pełen porad dla rodziców, nie tylko jak wychowywać swoje dzieci, ale również jak odpowiednio

zobacz galerię

Ann Turner Cook stała się najpopularniejszą dziecięcą buzią na świecie... przez przypadek. Sąsiadka i przyjaciółka rodziny, Dorothy Hope Smith, wysłała do firmy Gerber szkic przedstawiający małą Ann. Artystka dodała, że rysunek, który wykonała węglem, może w każdej chwili dopracować. Liczyła, że po poprawce ma on szansę stać się logo marki. Firmie spodobała się jednak jego surowa wersja. W 1931 roku portret dziewczynki został zarejestrowany jako znak handlowy.

Pierwsze dziecko Gerbera - Ann Turner Cook obchodziła niedawno 90-te urodziny
Pierwsze dziecko Gerbera - Ann Turner Cook obchodziła niedawno 90-te urodziny (Instagram)

Przez wiele lat zastanawiano się, kim jest najbardziej popularna dziewczynka z zakrętek. Spekulowano, że to jedna z modelek lub aktorek. Tymczasem Ann Turner Cook przez wiele lat była nauczycielką języka angielskiego.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze