Trwa ładowanie...

Poznali się na sali porodowej. Teraz są małżeństwem

Historia Jemmy i Daniela może być materiałem na film. Para zna się właściwie całe życie. Ich drogi krzyżowały się kilka razy. Obecnie są już po ślubie i spodziewają się dziecka. Wszystko jednak zaczęło się ponad 30 lat temu w jednym z australijskich szpitali.

Zobacz film: "Zasłonięte oczy na weselu. Wszystko dla Panny Młodej"

spis treści

1. Przyjaciele z sali porodowej

Niedawno gazeta "Daily Mail" opisała losy nowożeńców, które mogą wzruszyć wielu miłośników romantycznych historii. Otóż historia Australijczyków – Jemmy i Daniela rozpoczęła się tuż po narodzinach. Jak to możliwe?

Jemma i Daniel znają się niemal całe życie
Jemma i Daniel znają się niemal całe życie (www.dailymail.co.uk)

Wszystko za sprawą ich matek, które zaprzyjaźniły się leżąc na sali porodowej w australijskim szpitalu w Upper Ferntree Gull w kwietniu 1989 roku. Kobiety utrzymywały ze sobą kontakt już po powrocie do domów. Jemma i Daniel bawili się więc razem w dzieciństwie pod czujnym okiem matek. Jednak mimo starań kontakt rodzin urwał się.

2. Ślub po latach znajomości

Może zadecydował o tym przypadek, a może przeznaczenie, jednak drogi Jemmy i Daniela znów się skrzyżowały. W 2013 roku Jemma skontaktowała się z Rhiannon – właścicielką salonu fryzjerskiego i jak się potem okazało, prywatnie siostrą Daniela. Szybko doszło do spotkania przyjaciół z dzieciństwa. Zaiskrzyło między nimi. Para zaczęła się spotykać.

Ślub Jemmy i Daniela odbył się w kwietniu 2017 roku w miejscowości Kallista. Zaraz potem nowożeńcy przeprowadzili się do własnego domu. W marcu 2019 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

"Każdy uważa, że nasza historia jest szalona" – wyznała Jemma w rozmowie z dziennikarzami – "A ja myślę, że jesteśmy sobie pisani" – dodała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza