Trwa ładowanie...

Modelka pokazała jak karmi piersią. "To praca na cały etat"

 Anna Klimczyk
14.12.2021 14:59
Modelka pokazała jak karmi piersią. "To praca na cały etat"
Modelka pokazała jak karmi piersią. "To praca na cały etat" (Instagram)

Modelka Georgia Fowler na Instagramie udostępniła intymne zdjęcie, na którym widać jak karmi piersią córkę Dylan. Młoda mama chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych.

spis treści

Georgia pod fotografią przyznała, że "Karmienie to praca na cały etat”.

1. Karmienie to praca na cały etat

29-letnia Georgia Fowler to nowozelandzka modelka, znana głównie z uczestnictwa w pokazach Victoria's Secret Fashion Show.

Zobacz film: "Oddychaj czysto - webcast z dr hab. n. med. Wojciechem Feleszko"
Modelka pokazała jak karmi piersią
Modelka pokazała jak karmi piersią (Instagram)

Młoda mama na swoim Instagramie chętnie publikuje zdjęcia z córeczką. Gdy mała przyszła na świat, napisała: „Dylan Aman Dalah. 17.9.21. Witamy na świecie. Tak bardzo cię kochamy”.

Modelka zaskoczyła wielu, publikując zdjęcie, na których karmi piersią małą Dylan. 29-latka przyznała, że opieka nad niemowlakiem jest bardzo zajmująca: „Karmienie to praca na cały etat, te pierwsze tygodnie obrzmienia, martwienie się o zapasy, przecieki przez bluzki - to bałagan”.

2. Karmienie piersią w miejscach publicznych

Zdjęcie udostępnione przez modelkę może pomóc normalizować karmienie piersią w miejscach publicznych, które nadal budzi kontrowersje. Obecnie wiele artystek, piosenkarek i aktorek próbuje przełamać tabu, jakim jest karmienie. Jednak nadal reakcje na kobietę, która w publicznym miejscu karmi piersią, mogą być bardzo różne. Od dezaprobaty, ignorowania po traktowanie tego, jak naturalną rzecz.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze