Trwa ładowanie...

Joanna Krupa urodziła córkę. Wiemy, co oznacza jej imię Asha-Leigh

Joanna Krupa podzieliła się wspaniałą nowiną – po raz pierwszy została mamą. Jurorka Top Model i jej mąż, Douglas Nunes, nie kryją szczęścia. Po długich miesiącach oczekiwania, ich córeczka jest już z nimi. Para długo zastanawiała się nad imieniem dla dziewczynki i doszło między nimi do paru kłótni, jednak już wiemy, że Dżoana dała córce na imię Asha – Leigh. Co oznacza imię dziecka Krupy i Nunesa?

Zobacz film: "#dzieńdobryWP 10:00"

1. Córka Joanny Krupy

Joanna Krupa doczekała się swojego pierwszego dziecka. Przez całą ciążę, Joanna była bardzo aktywna zarówno w mediach społecznościowych, jak i zawodowo.

Joanna Krupa po porodzie
Joanna Krupa po porodzie (Instagram)

Podczas 9 miesięcy oczekiwania nie mogła zdecydować się na imię dla dziewczynki. Wraz z mężem, Douglasem, do samego końca nie wiedzieli, jak nazwać córkę. Modelka kilkakrotnie prosiła fanów o pomoc, podsuwając coraz to nowe pomysły. Wiedzieliśmy, że imię dziewczynki będzie dwuczłonowe, jednak wybór rodziców nas zaskoczył.

Wybór imienia dla córki okazał się trudnym zadaniem i wcale się nie dziwimy, na świecie istnieje tyle pięknych imion. Fani spodziewali się, że córka pary będzie nazywała się Grace Kelly, jednak świeżo upieczeni rodzice zdecydowali się nazwać ją Asha – Leigh.

Córka Joanny Krupy: Asha-Leigh Presley Nunes
Córka Joanny Krupy: Asha-Leigh Presley Nunes (Instagram)

2. Co oznacza imię córki Joanny Krupy?

Asha oznacza "nadzieję życia", natomiast drugi człon jej imienia Leigh znaczy "delikatność".

Dziewczynka nosząca imię Asha – Leigh będzie cechowała się analitycznym umysłem i dużą świadomością swoich działań i podejmowanych decyzji. Dzieci o tym imieniu, według słownika imion babynamescube, są kreatywne i wyrażają swoje emocje poprzez pisanie. Lubią czytać i cenią dobrą literaturę, są wrażliwe i mają dobre serca, które zawsze niosą pomoc słabszym.

Jak Wam się podoba imię córki Joanny Krupy i Douglasa Nunes?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.