Trwa ładowanie...

Bezpłatne warsztaty Świadomej Mamy w Łodzi

W imieniu zespołu Świadomej Mamy zapraszamy serdecznie na bezpłatne warsztaty – osobny panel dla przyszłych, jak i obecnych Rodziców z Łodzi w ramach programu „Świadoma Mama” – odbędą się one 27 kwietnia 2017 roku w Hotelu Borowieckim przy ul. Kasprzaka 7/9.

Zobacz film: "Rynek pracy przychylniejszy dla młodych mam"

1. Harmonogram zajęć

  • 11:00-15:00 Warsztaty dla Mam dzieci do 3 roku życia,
  • 16:00-20:00 Warsztaty dla przyszłych rodziców.

Nadal można zapraszać znajomych – rejestracja jest otwarta – zachęcamy do zabrania ze sobą partnerów oraz pociech.

Spotkanie poprowadzi Ambasadorka Kampanii Świadoma Mama – mama i aktorka pani Paulina Holtz. Pani Paulina wystąpi również jako ekspert z tematem Bezpieczeństwo i trening mięśni dna miednicy W programie m.in.: wystąpienie logopedy, psychologa, dietetyka, specjalisty ds. pielęgnacji skóry, położnej, ginekologa.

Zobacz także:

Odbędą się również zajęcia z pierwszej pomocy, jogi dla mam z dziećmi oraz chustonoszenia.

Ponadto, każda z Was drogie Mamy, otrzyma pakiet podarunkowy dla uczestników. W trakcie warsztatów odbędzie się również losowanie atrakcyjnych nagród oraz bezpłatna sesja fotograficzna dla mam z dziećmi i kobiet w ciąży z partnerami.

Więcej informacji na Facebooku Zapraszamy do rejestracji mailowej rejestracja@swiadomamama.pl, bądź telefonicznej: 601 249 333.

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.