Trwa ładowanie...

Wygląda jak mini Wolverin – 5-miesięczny chłopiec ma niezwykle bujną czuprynę

5-miesięczny maluch wzbudza niemałą sensację. Wygląd Bobby'ego sprawia, że ludzie przyglądają się mu z zaciekawieniem. A wszystko przez fryzurę, która sprawia, że przypomina Wolverina z X-Menów.

Zobacz film: "3 sposoby na WYPADAJĄCE włosy"

spis treści

  Rachel i Gareth Carter, gdy byli na badaniu kontrolnym w 12 tygodniu dowiedzieli się od pielęgniarki, że prawdopodobnie spodziewają się dziewczynki. Wnioskowała to z ilości włosów, które było widać na zdjęciu. Pielęgniarka twierdziła, że nigdy nie widziała takiego skanu. Jednak mama, do ostatniej chwili, nie chciała znać płci dziecka.

  Ludzie często porównują malca do Wolverina
  Ludzie często porównują malca do Wolverina (Caters News)

  Zaraz po narodzinach dziecka zszokowany lekarz wezwał swoich kolegów, żeby podziwiali niespotykany wygląd chłopca. Był w szpitalu traktowany jak prawdziwy celebryta. Długość włosów, jaką posiadał, jest prawdziwą rzadkością.

  #dziejesienazywo: Dieta mamy karmiącej piersią (WIDEO)
  #dziejesienazywo: Dieta mamy karmiącej piersią (WIDEO)

  To, co je mama, znacząco wpływa na dziecko. Dlatego też bardzo ważna jest odpowiednia dieta w czasie

  zobacz galerię

  Mama twierdzi, że maluch jest często porównywany do Wolverina z X-Menów lub komika Kena Dodda. Niektórzy myślą, że Bobby jest dziewczynką. Rachel musi ukrywać dziecko przed ludźmi, bo fryzura chłopca przyciąga spojrzenie i powoduje poruszenie. Mówiła: ''Trzymam go w jego wózku, gdy idziemy do supermarketu, bo w przeciwnym razie spędzimy tam godziny, ponieważ każdy nas będzie zatrzymywał, żeby porozmawiać i się poprzyglądać''.

  Mama stara się jakoś ujarzmić fryzurę malca
  Mama stara się jakoś ujarzmić fryzurę malca (Caters News)

  Rachel układa i myje włosy malucha. Stara się jakoś ujarzmić niesforną fryzurę synka. Twierdzi, że od dnia urodzin chłopiec nie stracił ani jednego włosa. Dziecko uwielbia bawić się swoimi kosmykami. To go uspokaja i pozwala mu zasnąć.

  Jak twierdzi Rachel włosy chłopca, są efektem dobrych genów. Sama wspomina, że jej matka mówiła jej, że ona też urodziła się z dużą ilością włosów, ale na pewno nie może równać siebie z malcem.

  Polecane dla Ciebie
  Pomocni lekarze
  Szukaj innego lekarza