Trwa ładowanie...

Tragiczna historia. 16-latek był obiektem kpin ze względu na swoją otyłość. Schudł 30 kg i wkrótce zmarł

Nastoletni chłopak z miasteczka Pimonte spod Neapolu ważył 160 kg. Był obiektem żartów ze strony rówieśników, więc postanowił schudnąć. W krótkim czasie zrzucił 30 kg, bez zasięgania porady specjalistów. Krótko później zmarł.

Zobacz film: "Skąd bierze się presja na bycie idealną?"

Gennaro Somma miał 16 lat. Pochodził z małego miasteczka Pimonte, znajdującego się nieopodal Neapolu. Chłopak był bardzo otyły, jego waga wynosiła około 160 kg. Z tego powodu był obiektem żartów ze strony swoich rówieśników. Gennaro czuł się z tym bardzo źle, dlatego podjął decyzję o zmianach w swoim życiu.

Zobacz także:

16-latek postanowił schudnąć i zyskać w ten sposób aprobatę kolegów i koleżanek. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że zadecydował się dokonać tego na własną rękę. Chłopak nie skorzystał z porady żadnego dietetyka ani lekarza.

Gennaro Somma
Gennaro Somma (http://stabiesi.net)

Działania Gennaro przynosiły zaskakujące rezultaty. W bardzo krótkim czasie udało mu się schudnąć aż 30 kg. Był bardzo zadowolony. Zauważył również zmianę zachowania rówieśników względem siebie. Swoje osiągnięcia przedstawiał na zdjęciach, które publikował na portalu społecznościowym.

Pewnego dnia w szkole, Gennaro poczuł się źle. Czuł silne bóle w klatce piersiowej. Rodzice zabrali go do szpitala. Na miejscu zostały przeprowadzone standardowe badania, które niczego nie wykazały. Lekarz nie widział powodów aby zatrzymać go na dłużej lub zrobić specjalistyczne badania. Chłopak został odesłany do domu.

Po powrocie do domu, bóle nadal nie ustępowały. Mimo to, chłopak poszedł do swojego pokoju. Następnego dnia, Gennaro długo nie przychodził do kuchni na śniadanie przed szkołą. Rodzice poszli do pokoju syna myśląc, że zapewne zaspał. Znaleźli go martwego.

Gennaro Somma
Gennaro Somma (napolitoday.it)

Rodzina chłopaka jak i cała społeczność Pimonte jest wstrząśnięta całą historią. Wszyscy są zgodni, że chłopak umarł przez lekarzy, którzy zbagatelizowali jego dolegliwości.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.