Trwa ładowanie...

Reakcja chłopca, który po raz pierwszy zobaczył swoich rodziców

Poruszający film, który pojawił się w sieci ukazuje małego chłopca, który po raz pierwszy w życiu zobaczył swoich rodziców. Na początku maluch był w szoku, jednak jego reakcja szybko zamieniła się to w ogromne szczęście.

Zobacz film: "Kiedy rozpocząć trening czystości?"

1. Rzadka choroba

U Małego Leopolda zdiagnozowano bardzo rzadką chorobę, OCA, czyli albinizm oczno-skórny, który powoduje również duże problemy ze wzrokiem. OCA może powodować zeza, ślepotę, astygmatyzm, oczopląs (gwałtowne, mimowolne ruchy oczami) i fotofobię (nadwrażliwość na światło).

Albinizm jest zaburzeniem genetycznym, które powoduje niedomiar lub brak pigmentu (melaniny) skóry, oczu i włosów. Jest to choroba dziedziczona, która zostaje przekazana przez uszkodzone geny obydwojga z rodziców.

2. Wyraźny świat

W ostatnich dniach życie chłopca nabrało wiele kolorów. Dosłownie. Leo otrzymał swoje pierwsze okulary. Teraz może o wiele wyraźniej zobaczyć otaczający go świat.

Ojciec chłopca, David Reppond był tak wzruszony tą chwilą, że swoim szczęściem postawił się podzielić całym światem. Do sieci wrzucił 30-sekundowy filmik, który chwycił za serce prawie 2 mln ludzi na całym świecie.

To musisz wiedzieć

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.