Trwa ładowanie...

Przerażające USG. Mama stwierdziła, że dziecko wygląda jak demon. "Bałam się jak będzie wyglądać"

 Maria Krasicka
08.04.2022 15:38
Nie spodziewała się takiego wyniku USG
Nie spodziewała się takiego wyniku USG (Facebook)

Młoda mama nie mogła się doczekać, kiedy po raz pierwszy zobaczy na USG twarz swojego dziecka. Nie spodziewała się jednak, że zamiast słodkiej buzi zobaczy złowrogą postać z kreskówki.

1. Zabawne zdjęcie USG

28-letnia Jade Boyland poszła na badanie połówkowe z nadzieją, że uda jej się zobaczyć twarz dziecka. Widziała już wcześniej piękne profile z USG i właśnie takiego obrazu się spodziewała. Jak przyznaje, marzyła o tym, że od razu po powrocie do domu włoży zdjęcie do ramki.

Niestety jej przyszła córeczka nie chciała się obrócić bokiem i jedyne co lekarka mogła zobaczyć to portret en face. Młoda mama była przerażona tym widokiem i od razu zapytała, czy wszystko jest w porządku.

- Przez cały czas była zwrócona na wprost, nie mogliśmy jej zmusić do odwrócenia się. Próbowałam wstawać, zginać się, ale nic nie działało, nie chciała się ruszyć – wspomina Jade.

Lydia nie chciała się obrócić
Lydia nie chciała się obrócić (Facebook)

2. Reakcja na zdjęcie USG

Mimo nietypowego portretu, kobieta postanowiła pochwalić się nim w mediach społecznościowych. Nie spodziewała się jednak, że zdjęcie jej córeczki wywoła tyle zamieszania. Użytkownicy stwierdzili, że dziecko jest niezwykle podobne do postaci z kraskówki Davida Firtha – Salad Fingers.

Użytkownicy porównali dziewczynkę do postaci z Salad Fingers
Użytkownicy porównali dziewczynkę do postaci z Salad Fingers (Facebook)

Jade sama przyznaje, że jak po raz pierwszy zobaczyła twarz swojej córki, powiedziała, że jest "demonicznym dzieckiem". Jednak z czasem, kiedy do terminu porodu było coraz bliżej, młoda mama zaczęła się obawiać, jak naprawdę będzie wyglądać jej dziecko.

- Miałam nadzieję, że zobaczę normalny skan, z profilu. Po badaniu połówkowym nie było więcej zdjęć jej twarzy. Do końca bałam się, jak będzie wyglądać, ale kiedy mi ją podali, była absolutnie idealna – mówi.

Lydia przyszła na świat w 2014 roku
Lydia przyszła na świat w 2014 roku (Facebook)

Kobieta dodaje, że to jak nazwała córkę, idealnie oddaje jej charakter. Mała Lydia naprawdę jest demonicznym dzieckiem.

- Napady złości zaczęły się w wieku 12 miesięcy. Wszyscy mówili mi, że to wstęp do buntu dwulatka, ale nigdy się nie skończyły. Teraz Lydia ma siedem lat i nadal jest z piekła rodem – mówi.

Lydia ma już siedem lat
Lydia ma już siedem lat (Facebook)

Jade doczekała się jeszcze dwójki dzieci. Jak sama mówi, dopiero za trzecim razem udało się wykonać idealne zdjęcie podczas badań ultrasonografem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze