Trwa ładowanie...

Pokazała środkowy palec na USG. "Najbardziej szczere dziecko na świecie"

 Maria Krasicka
12.04.2022 13:40
Ang była w szoku, kiedy zobaczyła zdjęcie USG
Ang była w szoku, kiedy zobaczyła zdjęcie USG (Facebook)

Dzieci bywają nieprzewidywalne, jednak ta dziewczynka wprawiła rodziców w osłupienie jeszcze przed narodzinami. Podczas badania USG pokazała… środkowy palec. Rodzice nie mogli w to uwierzyć.

1. Zabawne zdjęcie USG

Kiedy Ang Slater z Pensylwanii była w 25. tygodniu ciąży poszła na badanie USG 3D. Kobieta miała nadzieję, że wreszcie zobaczy twarz swojej córeczki. Nie spodziewała się jednak, że zobaczy o wiele więcej.

Dziewczynka podczas badania wykonała gest, który zarówno jej rodzicom, jak i lekarzowi wykonującemu zdjęcie jednoznacznie dał do zrozumienia, że nie chce być podglądana. Pokazała im bowiem środkowy palec - skierowany wprost do sondy ultrasonograficznej.

Zdjęcie USG
Zdjęcie USG (Facebook)

Przyszła mama wspomina, jak wybuchnęła śmiechem, kiedy zobaczyła, co wyprawia jej nienarodzona córeczka. Uważa, że charakter odziedziczyła po niej.

- Kiedy pokazała środkowy palec, po prostu zaczęłam się śmiać, ponieważ sama bym tak zrobiła. Pomyślałam, że skoro będzie podobna do mnie, to już mamy kłopoty – śmieje się.

Następnie dziewczynka pokazała też "znak pokoju", co wszyscy odebrali jako przeprosiny za pierwszą reakcję.

Znak pokoju
Znak pokoju (Facebook)

2. Starania o dziecko

Według 33-latki ekspresyjne gesty jej córki wyrażają wszystko, przez co przeszła, by móc nazywać się mamą. Ang bardzo długo leczyła się bowiem w klinice niepłodności ze względu na zespół policystycznych jajników (PCOS).

Kiedy więc po latach starań o dziecko wreszcie zaszła w ciążę, nie mogła w to uwierzyć. Obecnie jest w szóstym miesiącu ciąży i nie może się doczekać, kiedy wreszcie pozna swoją córeczkę.

- Kiedy zobaczyłam pozytywny test ciążowy, nie wierzyłam w to. Zrobiłam następne 30 testów i nadal w to nie wierzyłam. Potem jeszcze miałam dwa badania krwi i wciąż w to nie wierzyłam. Szczerze mówiąc, nadal w to nie wierzę – przyznaje. - Czuję, że środkowy palec i znak pokoju pokazują charakter dziecka i wszystko, przez co przeszłam. Nie mogę się doczekać, kiedy ją poznam. Dla mnie jest najbardziej szczerym dzieckiem na świecie – podsumowuje Ang.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze