Trwa ładowanie...

Panna młoda kazała druhnom iść na siłownię, jeśli nie mają odpowiedniego rozmiaru

 Maria Krasicka
26.05.2021 16:35
Druhnom kazano iść na siłownię, jeśli nie mają odpowiedniego rozmiaru
Druhnom kazano iść na siłownię, jeśli nie mają odpowiedniego rozmiaru (GettyImages)

Panna młoda zażądała, aby jej druhny spełniły warunki uczestnictwa w weselu. Jedna z nich zrezygnowała, jak się okazało, że musi specjalnie schudnąć do wybranej sukienki i zapuścić włosy.

spis treści

1. Nietypowe wymagania panny młodej

Jedna z druhen opublikowała na Reddicie post, w którym opisała nietypową sytuację, jaka ją spotkała. Przyszła panna młoda wysłała do wszystkich gości weselnych wytyczne dotyczące jej ślubu. Nie chodziło jedynie o dress code, ale również tuszę druhen.

Kontrowersyjne wymagania zostały uchwycone na zrzucie ekranu. Przyszła panna młoda napisała, że każda druhna powyżej rozmiaru 8 (34) będzie musiał schudnąć, aby wziąć udział w uroczystości.

Zobacz film: "Webinar odc. 1: Skuteczne sposoby i pomoce w usypianiu maluchów"

"Starannie wybrałam wszystkie sukienki dla druhen i wszystkie mają rozmiar 8. Więc jeśli się nie kwalifikujesz, polecam pójść na siłownię - napisała. - Bez obrazy, ale planowałam ten dzień całe życie i chcę, żeby było idealnie".

Druhny
Druhny (GettyImages)

Jednak to nie jedyne wymagania. W dniu ślubu panna młoda spodziewa się, że jej druhny będą miały krótkie paznokcie, pomalowane bezbarwnym lakierem oraz proste włosy do ramion.

"Jeśli masz krótkie włosy, zrób sobie doczepy" – napisała.

Podczas uroczystości nie będzie dzieci, poza jedną dziewczynką sypiącą płatki kwiatów w drodze do ołtarza. Jednak kiedy wykona swoje zadanie, zostanie natychmiast zabrana do domu.

Ponadto panna młoda oczekuje, że każdy weselnik przekaże 500 dolarów (ok. 1800 zł) na jej miesiąc miodowy na Hawajach.

"Przykro mi, jeśli to wygląda na wiele wymagań, ale to jest wyjątkowy dzień i chcę, żeby wyglądał tak, jak zawsze to sobie wyobrażałam. Proszę, uszanujcie to. Mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić - napisała panna młoda. - Kocham was, nie mogę się doczekać, kiedy będę żoną".

2. Oburzenie internautów

Druhna, która podzieliła się tym listem, wyjaśniła użytkownikom Reddita, że zrezygnowała z przyjęcia weselnego swojej przyjaciółki, ponieważ nie zamierza ingerować w swój wygląd, a wymagania panny młodej są absurdalne.

Na jej post odpowiedziało ponad 60 tys. osób. Kilku użytkowników serwisu nie wahało się nawet przed określeniem panny młodej w wulgarny sposób.

"Założę się, że to małżeństwo nie przetrwa roku" – napisał jeden z nich.

"Koszmarna kobieta" – dodał drugi.

Inni użytkownicy zastanawiali się, co by się stało z druhną, która nie spełni wymagań.

"Jeżeli byłabyś mniejsza, niż zakłada panna młoda, to czy musiałbyś przytyć? Albo, gdyby twoje włosy były dłuższe, musiałabyś je ściąć przed weselem?" – zapytał kolejny.

Jednak niedoszła druhna nie była w stanie udzielić odpowiedzi. Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze