Trwa ładowanie...

Niemowlę z niezwykle grubymi i gęstymi włosami podbija sieć. Ludzie myślą, że nosi perukę

 Monika Matuszko
04.11.2021 12:02
Dziewczynka ma bardzo gęste włosy
Dziewczynka ma bardzo gęste włosy (mirror.co.uk)

Ta malutka dziewczynka podbija internet! Wszystko za sprawą nadzwyczaj grubych i gęstych włosów, którymi obdarzyła ją natura. Bella Cole ma jedynie 8 miesięcy, a niejedna dorosła osoba mogłaby jej pozazdrościć tak bujnej czuprynki.

spis treści

1. Bujna czupryna u niemowlaka

"Przyszła na świat trzy tygodnie przed terminem porodu za sprawą cesarskiego cięcia. Pierwszą rzeczą, którą powiedział chirurg było: 'Ależ ona ma dużo włosów!'" - przyznała Philipa Rabbits, mama dziewczynki w rozmowie z brytyjskim dziennikiem "The Mirror". Wspomina, że położne i pielęgniarki przyszły do jej sali, żeby zobaczyć fryzurę noworodka.

Ludzie na ulicy nie mogą uwierzyć w naturalność włosów, myślą, że to peruka. Przez innych uznawana jest na pierwszy rzut oka za lalkę. Mała Bella było obiektem zainteresowania i podziwu już od momentu urodzin.

Zobacz film: "Czego unikać w ciąży?"

Zobacz także:

Niestety, Bella ma problemy ze zdrowiem. Nie rozwija się prawidłowo, osiem miesięcy od narodzin waży niecałe 5 kg. Jest karmiona przez specjalną rurkę. Dziewczynka obecnie przechodzi badania, które mają na celu wykryć przyczynę.

"Zawsze była taka mała, żartowaliśmy, że jedyną rzeczą, która rośnie, są jej włosy" - powiedziała Philipa.

Dziewczynka ma nieprawdopodobnie gęste włosy
Dziewczynka ma nieprawdopodobnie gęste włosy (Facebook.com)

Natura obdarzyła dziecko niewiarygodną fryzurą, ale to niestety kłopot dla mamy. Kobieta wklada bardzo dużo wysiłku w pielęgnację włosów. Umycie i wysuszenie włosów niemowlaka zajmuje Phillipie dwa razy więcej czasu niż układanie własnej fryzury!

Jak zdradziła, dziewczynka uwielbia mycie i czesanie włosów. Nie przepada jednak za suszarką, więc kosmyki muszą być osuszane ręcznikiem. Wkrótce odbędzie się pierwsza wizyta u fryzjera, ponieważ najdłuższe pasmo włosów sięga jej do ramion.

Zobacz także:

Jakiś czas temu pisaliśmy o chłopczyku, który także został hojnie obdarzony przez naturę. Jak przyznała jego mama, ich zakupy trwają czasem trzy godziny, ponieważ ludzie wpadają w zachwyt nad jego włosami i chcą się im przyjrzeć. Kobieta twierdzi, że w czasie ciąży dokuczała jej zgaga, co - według ludowych przesądów - mogło stanowić zapowiedź bujnego owłosienia na głowie nalucha.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze