Trwa ładowanie...

Miłość to nie tylko spacery po plaży i wspólne oglądanie zachodów słońca. Ta fotka stała się viralem

"Potrafisz. Kocham cię. Jestem tuż obok ciebie" - czytamy w podpisie udostępnionego niedawno zdjęcia, które stało się viralem. Co przedstawia? Pocałunek ukochanych podczas porodu. Tak wygląda prawdziwa miłość.

Zobacz film: "O czym warto pamiętać przed i po porodzie?"
spis treści

1. Prawdziwa miłość

"Może nam się wydawać, że miłość to złote zachody słońca i długie, zwiewne sukienki. Wycieczki do Islandii czy spacery po plaży. Ale to właśnie tutaj mamy taką prawdziwą. Pot, krew, łzy, wrażliwość i zaufanie. To jest miłość. I to jest absolutnie piękne" - właśnie tak podpisała jedno ze swoich zdjęć fotografka Monet Nicole z Denver.

Fotografka przedstawiła prawdziwą miłość
Fotografka przedstawiła prawdziwą miłość (https://www.facebook.com/monetnicolebirths)

Artystka zajmuje się reportażami z porodów już od wielu lat. Na jej stronie internetowej znajdziemy zdjęcia z kilkunastu, a może nawet kilkudziesięciu narodzin. Wzruszają, pokazują prawdę i ból rodzącej. Kobieta zwraca uwagę na każdy szczegół – małe paluszki noworodka, fiolet pępowiny czy łzy oraz pot spływające po twarzy strudzonej matki. Galeria zachwyca.

Sprawdź również:

2. Pocałunek podczas porodu

Wśród fotografii szczególnie za serce łapie jedno z nich – to, które przedstawia całujących się kobietę i mężczyznę. Co w tym dziwnego? Pocałunek odbywa się podczas porodu.

Wystarczyło kilka dni, by na post zareagowało ponad 3 tys. użytkowników. Fotkę udostępniło ponad 570 użytkowników.

To nie jest typowe zdjęcie z porodu. Nie ma tutaj pępowiny, krwi czy noworodka ubrudzonego mazią płodową. Jest za to prawdziwa miłość.

Dziewczynka stała się sławna tuż po narodzinach. Jej zdjęcia stały się hitem, wszystko przez jeden "drobny" szczegół
Dziewczynka stała się sławna tuż po narodzinach. Jej zdjęcia stały się hitem, wszystko przez jeden "drobny" szczegół [4 zdjęcia]

Narodziny dziecka to niewątpliwie wielka radość dla rodziców i również powód do radości dla personelu

zobacz galerię

Nas fotka wzruszyła. Czy podzielacie nasze zdanie?

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.