Trwa ładowanie...

Karmi piersią, a w ręku trzyma kieliszek. Internauci nie są zachwyceni

Avatar placeholder
09.08.2018 10:04
Jessie James Decker karmi dziecko piersią
Jessie James Decker karmi dziecko piersią (Instagram.com)

Jessie James Decker to popularna amerykańska piosenkarka country. Kilka miesięcy temu Decker urodziła trzecie dziecko. Kobieta chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia na popularnym portalu społecznościowym. Jedno z jej ostatnich zdjęć wywołało kontrowersję.

To zdjęcie wywołało kontrowersje
To zdjęcie wywołało kontrowersje (Instagram)

1. Z dzieckiem na ręku

Jessie jest uwielbiana przez amerykańskich fanów. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 3 mln osób. Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia z życia swojej rodziny. Pod każdym z nich znajdziemy setki komentarzy.

Ostatnia fotografia wzbudziła jednak sporo kontrowersji. Na zdjęciu widzimy Jessie, która karmi piersią swojego synka. Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie fakt, że w ręku trzyma też kieliszek do szampana, wypełniony różowym napojem. Podpis sugeruje, że Jessie wznosi toast. Co na to jej fani?

2. Setki komentarzy

Zobacz film: "Karmienie piersią"

Na piosenkarkę wylała się fala krytyki. Większość internautów była zgodna. Picie alkoholu w czasie ciąży i podczas karmienia piersią jest szkodliwe dla dziecka. Nawet jeśli w kieliszku nie było napoju z procentami zdjęcie sugeruje, że Jessie promuje picie alkoholu podczas karmienia.

Znalazły się też osoby, które uważają, że Jessie nie robi nic złego i jako matka karmiąca piersią ma prawo do picia alkoholu. Te głosy jednak zaginęły w ogniu krytyki.

Karmienie piersią jest dla Jessie naturalne
Karmienie piersią jest dla Jessie naturalne (Instagram.com)

Sama Jessie nie ustosunkowała się do zarzutów fanów. Być może fotka miała tylko wzbudzić zainteresowanie i sprawić, że o piosenkarce będzie mówiło jeszcze więcej osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Dowiedz się więcej:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze