Trwa ładowanie...

Jego żona rodzi 6. dziecko. Kiedy mężczyzna mu się przygląda, nie przestaje krzyczeć

 Aleksandra Miłosz
30.11.2018 19:01
Jego żona rodzi 6. dziecko. Kiedy mężczyzna mu się przygląda, nie przestaje krzyczeć
Jego żona rodzi 6. dziecko. Kiedy mężczyzna mu się przygląda, nie przestaje krzyczeć ((YouTube.com) Jego żona rodziła 6. dziecko. Kiedy je zobaczył, nie mógł powstrzymać emocji)

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nie do pomyślenia było poznanie płci dziecka przed jego narodzinami. Badanie USG nie wchodziło wtedy w pakiet obowiązkowych badań każdej ciężarnej. I choć teraz wykonuje się je kilka razy w trakcie 9 miesięcy ciąży, to są mamy, które albo nie chcą znać płci swojego dziecka, albo chcą zrobić niespodziankę członkom swojej rodziny i celowo nie mówią im, czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka.

Niespodziankę swojemu mężowi chciała też zrobić Natalie. I choć ona i jej mąż Kenny byli już rodzicami 5 dzieci, to kobieta postanowiła zrobić swojej rodzinie niespodziankę i aż to rozwiązania nie zdradzać płci kolejnego dziecka.

Badanie wyjaśniło, dlaczego w ciąży bliźniaczej miała tak duży brzuch
Badanie wyjaśniło, dlaczego w ciąży bliźniaczej miała tak duży brzuch [4 zdjęcia]

Nowe dziecko w rodzinie to ogromna radość. Kiedy więc przyszli rodzice oświadczają rodzinie, że spodziewają

zobacz galerię

I choć zazwyczaj przyszły tata twierdzi, że płeć dziecka jest mu obojętne "byleby było zdrowe", to w głębi duszy każdy rodzic marzy o chłopcu lub dziewczynce. Reakcja Kenny'ego była jednak wyjątkowa. Kiedy zobaczył własne dziecko, a lekarz powiedział mu, że to chłopiec, mężczyzna nie mógł opanować swoich emocji. Wszystko przez to, że 5 poprzednich dzieci to same córki.

Zobacz film: "Chłopiec czy dziewczynka?"

Zobacz także:

Kenny zaczął krzyczeń i emocjonować się tak bardzo, że wystraszył wszystkie osoby, które znajdowały się na sali porodowej. W końcu lekarze zaczęli go uspokajać, jednak mężczyzna ani myślał studzić swoich emocji. Radości nie było końca. Kenny nie zapomniał jednak o swojej żonie: "dobra robota!", "zrobiliśmy to!" - krzyczał w stronę Natalie.

Cała sytuacja została nagrana. Sami zobaczcie – czy jego reakcja nie śmieszna, a zarazem rozczulająca?

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze