Trwa ładowanie...

Dwuletnia dziewczynka wygląda jak Ed Sheeran. Niesamowite podobieństwo

 Magdalena Pietras
04.12.2018 10:34
Ed Sheeran Isla Walton
Ed Sheeran Isla Walton (Yahoo News)

Ed Sheeran to jeden z najpopularniejszych wokalistów na świecie. Jego „Thinking out loud” ma już ponad miliard wyświetleń na YouTube.com. Artysta nie założył jednak jeszcze rodziny. Mimo to w Wielkiej Brytanii znalazło się dziecko, które jest do niego łudząco podobne. Najdziwniejsze jest to, że nie łączy ich żadna nić pokrewieństwa.

1. Jak dwie krople wody

Charakterystyczne rude włosy, zaokrąglona twarz – to krótki opis wyglądu Eda Sheerana i… Isli Walton. Kiedy zdjęcie dziewczynki pojawiło się w sieci, od razu stało się viralem. Nic dziwnego. To niesamowite, jak dwie niespokrewnione osoby mogą być do siebie podobne.

Stacey Walton / www.thesun.co.uk
Stacey Walton / www.thesun.co.uk

Stacey, ciocia Isli, przyznała w jednym z wywiadów: „Wszyscy komentowali wygląd, mówiąc o niej: mini Ed. Ja ją nazywałam mały Sheeran. Bardzo jej się podoba jego muzyka, próbuje śpiewać jego piosenki i tańczyć do nich”.

Zobacz film: "Sobowtór Leonardo DiCaprio w rosyjskiej policji"
Lisa Walton, Ed Sheeran / Yahoo News
Lisa Walton, Ed Sheeran / Yahoo News

Mama dziewczynki dodaje: „To prawdziwe szaleństwo. Już od dłuższego czasu wszyscy mówili, że Isla wygląda jak on, ale ja nigdy tak nie myślałam.”

Zobacz także:

Miejmy nadzieję, że małej Isli uda się kiedyś spotkać swojego idola. To byłoby z pewnością wyjątkowe wydarzenie, zarówno dla dziewczynki i jej rodziny, jaki i dla artysty.

2. Więcej sobowtórów

Mała Isla to nie jedyny sobowtór znanego piosenkarza. W teledysku do jednej z piosenek wokalisty „Lego House” występuje dorosły, rudowłosy mężczyzna, który wygląda niemal tak samo jak Ed Sheeran. Po dłuższej chwili można się zorientować, że to nie znany wokalista, a jedynie jego sobowtór. Mniej spostrzegawczy być może dopiero w ostatniej minucie zauważą, że w teledysku nie występuje sam Ed Sheeran.

Lego House / Ed Sheeran / YouTube.com
Lego House / Ed Sheeran / YouTube.com

Znane jest również zdjęcie Eda Sheerana i jego fana Ty Jonesa z Sale, który wygląda... niemal tak samo jak artysta. Nie da się ukryć podobieństwa.

www.thesun.co.uk / Mercury Press
www.thesun.co.uk / Mercury Press
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze