Trwa ładowanie...

Dwuletnia dziewczynka wygląda jak Ed Sheeran. Niesamowite podobieństwo

Ed Sheeran to jeden z najpopularniejszych wokalistów na świecie. Jego „Thinking out loud” ma już ponad miliard wyświetleń na YouTube.com. Artysta nie założył jednak jeszcze rodziny. Mimo to w Wielkiej Brytanii znalazło się dziecko, które jest do niego łudząco podobne. Najdziwniejsze jest to, że nie łączy ich żadna nić pokrewieństwa.

Zobacz film: "Sobowtór Leonardo DiCaprio w rosyjskiej policji"

1. Jak dwie krople wody

Charakterystyczne rude włosy, zaokrąglona twarz – to krótki opis wyglądu Eda Sheerana i… Isli Walton. Kiedy zdjęcie dziewczynki pojawiło się w sieci, od razu stało się viralem. Nic dziwnego. To niesamowite, jak dwie niespokrewnione osoby mogą być do siebie podobne.

Stacey Walton / www.thesun.co.uk
Stacey Walton / www.thesun.co.uk

Stacey, ciocia Isli, przyznała w jednym z wywiadów: „Wszyscy komentowali wygląd, mówiąc o niej: mini Ed. Ja ją nazywałam mały Sheeran. Bardzo jej się podoba jego muzyka, próbuje śpiewać jego piosenki i tańczyć do nich”.

Lisa Walton, Ed Sheeran / Yahoo News
Lisa Walton, Ed Sheeran / Yahoo News

Mama dziewczynki dodaje: „To prawdziwe szaleństwo. Już od dłuższego czasu wszyscy mówili, że Isla wygląda jak on, ale ja nigdy tak nie myślałam.”

Zobacz także:

Miejmy nadzieję, że małej Isli uda się kiedyś spotkać swojego idola. To byłoby z pewnością wyjątkowe wydarzenie, zarówno dla dziewczynki i jej rodziny, jaki i dla artysty.

2. Więcej sobowtórów

Mała Isla to nie jedyny sobowtór znanego piosenkarza. W teledysku do jednej z piosenek wokalisty „Lego House” występuje dorosły, rudowłosy mężczyzna, który wygląda niemal tak samo jak Ed Sheeran. Po dłuższej chwili można się zorientować, że to nie znany wokalista, a jedynie jego sobowtór. Mniej spostrzegawczy być może dopiero w ostatniej minucie zauważą, że w teledysku nie występuje sam Ed Sheeran.

Lego House / Ed Sheeran / YouTube.com
Lego House / Ed Sheeran / YouTube.com

Znane jest również zdjęcie Eda Sheerana i jego fana Ty Jonesa z Sale, który wygląda... niemal tak samo jak artysta. Nie da się ukryć podobieństwa.

www.thesun.co.uk / Mercury Press
www.thesun.co.uk / Mercury Press
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.