Wygraj Wyprawkę na Dobry Początek od Chicco

Artykuł sponsorowany

Razem z marką Chicco zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Wyprawka na dobry początek. Konkurs adresowany jest do przyszłych mam, kompletujących wyprawkę dla swojego maluszka. Jest to wyjątkowy czas przygotowań. Każda mama wie, jak ważne i angażujące jest przygotowanie odpowiednich produktów. W tym czasie w jej głowie rodzą się dziesiątki pytań, jak dobrać potrzebne akcesoria, jak ocenić ich jakość, o czym absolutnie nie można zapomnieć.

Z myślą o komforcie kobiet, spodziewających się maluszka, Chicco przygotowało wyjątkowy konkurs z atrakcyjną nagrodą główną, którą jest wózek Trio Love - idealny zestaw dla mobilnych mam, w którego skład wchodzi gondola, spacerówka i fotelik samochodowy, który można wpiąć w stelaż wózka, np. kiedy dziecko uśnie w samochodzie.

Chicco Polska i Fundacja Dobre Ręce Polskich Położnych połączyły swoje siły, aby wspólnie dbać o komfort kobiet w ciąży oraz zapewniać rzetelne informacje na temat sposobów wspierania prawidłowego rozwoju ich dzieci. Na stronach internetowych Chicco można zapoznać się z wieloma praktycznymi rekomendacjami dyplomowanych położnych, dotyczących wyboru najlepszych produktów do wyprawki, na dobry początek wspólnych chwil.

Konkurs Wyprawka na Dobry Początek ma na celu zachęcenie mam do zadawania położnym nurtujących ich pytań. Ambasadorki marki Chicco wybiorą najciekawsze z nich i udzielą na nie odpowiedzi. Aby wziąć udział w konkursie, należy zakupić dwa z niżej wymienionych produktów:

  • Butelka NaturalFeeling
  • Wkładki laktacyjne NaturalFeeling
  • Laktator NaturalFeeling
  • Poduszka do karmienia Boppy
  • Smoczek Physio Soft

Następnie na stronie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy z zadaniem konkursowym, które polega na zadaniu pytania położnej. Konieczne jest dołączenie dowodu zakupu dwóch produktów marki Chicco.

W konkursie do wygrania są trzy wózki Chicco Trio Love. Idealne rozwiązanie 3 w 1: duża, miękko wyściełana gondola, przestronna spacerówka, regulowany fotelik samochodowy. Producent zapewnia, że nie zapomniał o potrzebach rodziców i wózek można złożyć jedną ręką, a montaż tych elementów jest prosty i intuicyjny. Inne nagrody to: Tęczowe Kostki, Projektory Gwiazdek oraz Misie z Projektorem. Co ciekawe, do każdej nagrody zostanie dodana nagroda pieniężna w wysokości podatku naliczonego od wygranej w konkursie.

Zgłoszenia można wysyłać od 04.10.2016 do 14.11.2016 r. Ilość zgłoszeń jest nielimitowana, jednak do każdego zgłoszenia potrzebny jest osobny dowód zakupu. Wyniki zostaną ogłoszone do 14.12.2016 r.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.