Trwa ładowanie...

Urodziła przez cesarskie cięcie. To, co po urodzeniu zrobiło jej dziecko, zszokowało nawet lekarzy (WIDEO)

 Aleksandra Miłosz
07.12.2017 13:33
Urodziła przez cesarskie cięcie. To, co po urodzeniu zrobiło jej dziecko, zszokowało nawet lekarzy (WIDEO)
Urodziła przez cesarskie cięcie. To, co po urodzeniu zrobiło jej dziecko, zszokowało nawet lekarzy (WIDEO) (Noworodek przytula i całuje swoją mamę)

Kobiety, które z powodu komplikacji muszą urodzić swoje dziecko przez cesarskie cięcie, zazwyczaj nie mają okazji do tego, aby przytulić maleństwo tuż po porodzie. Często muszą czekać kilka godzin, zanim dotkną maluszka. Ta mama jednak nie tylko poczuła dotyk swojej córeczki, ale doświadczyła też najpiękniejszego prezentu, jaki może sobie wyobrazić młoda mama.

Zobacz film: "Ta kobieta obudziła się podczas cesarskiego cięcia. Obejrzyj WIDEO i poznaj jej historię"

Kiedy lekarze pomogli przyjść na świat małej Agacie Ribeiro Coelho, od razu postanowili przedstawić ją świeżo upieczonej mamie. Kiedy przystawili maluszka do mamy, dziewczynka od razu przytuliła jej twarz, jakby wiedziała, z kim ma do czynienia. Co więcej, objęła ją roczkami i pocałowała w nos!

Zobacz także:

Lekarze przyznali, że nigdy wcześniej na sali porodowej nie widzieli nic bardziej rozczulającego. I choć ów pocałunek był najpewniej jedynie naturalnym odruchem ssania i poszukiwania maminej piersi, to na pewno zostanie w pamięci zarówno mamy, jak i całego personelu medycznego na długo.

A wy co o tym sądzicie? Rozczulające, prawda?

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze