Trwa ładowanie...

Ubrała martwe dziecko i przyszła z nim na pogotowie

Kiedy matka przyszła na pogotowie ze swoim dzieckiem, nie żyło ono już od kilku godzin. Kobieta twierdziła, że czterolatka spadła z huśtawki, jednak obrażenia ciała wskazywały na zastosowanie wobec niej przemocy fizycznej.

Zobacz film: "Co należy wiedzieć na temat fizjologii dwulatka?"

Kobieta ubrała martwą czterolatkę i przyszła z nią do szpitala
Kobieta ubrała martwą czterolatkę i przyszła z nią do szpitala (123rf)

W chwili, kiedy 27-latka zjawiła się w szpitalu, córka miała jesienne ubranie oraz twarz otuloną kapturem. Kobieta twierdziła, że dziecko spadło z huśtawki, jednak obrażenia ciała wyglądały na dużo poważniejsze. Lekarze stwierdzili, że dziecko nie żyje od kilku godzin.

Jak zadbać o bezpieczeństwo małego dziecka w domu?
Jak zadbać o bezpieczeństwo małego dziecka w domu?

Poznawanie świata jest dla małego dziecka niezwykle fascynującym zajęciem. Dla malucha, który odkrywa...

zobacz galerię

Zawiadomieni policjanci ustalili, że dziewczynka przebywała pod opieką 33-letniego konkubenta matki, który przed zjawieniem się w szpitalu przekazał ją matce.

Funkcjonariusze dokonali także oględzin mieszkania na łódzkich Bałutach, gdzie mieszkała czterolatka. Podczas przeszukania zostały ujawnione na poduszce i ścianie plamy przypominające krew. Znajdowały się one także na ubraniach dziecka, które były pozostawione w łazience, a także zostały schowane w szafie. 

Oględziny zwłok dziecka wykazały obrażenia twarzy, główki, a także wybroczyny na tułowiu.

Jak powiedział Krzysztor Kopania z łódzkiej prokuratury, do czwartku ma zapaść decyzja odnośnie zarzutów i ewentualnych środków zapobiegawczych dla zatrzymanych. Matka dziewczynki jest obecnie w ciąży, ma także jeszcze jedno dziecko, nad ktorym nie sprawuje opieki.

Źrodło: TVN24

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.