Trwa ładowanie...

Tragedia na Pomorzu. Brat zabił 6-latkę

Wiadomo już, co kierowało Adrianem Z., który 20 listopada 2016 r. śmiertelnie ranił nożem swoją 6-letnią siostrę. Początkowe przypuszczenia, że mężczyzna był pod wpływem dopalaczy, zostały wykluczone.

Zobacz film: "Katar u niemowlaka"

Przeprowdzone badania toksykologiczne nie wykryły w organizmie 20-latka żadnych substancji odurzających. Prokuratura zleciła wykonanie badań mężczyzny pod kątem choroby psychicznej, gdyż prawdopodobnie to ona skłoniła go do zabójstwa dziecka.

Adrian Z. podczas przesłuchań zeznał, że zabił siostrę, ponieważ nakazywały mu tak głosy w jego głowie. 

Przypomnijmy, że ta tragedia rodzinna rozegrała się w Korytowie koło Choszczna (woj. zachodniopomorskie). 20 listopada 2016 r. 20-latek wyszedł z pracy na godzinę i pojechał do domu. Tam zadał serię ciosów swojej 6-letniej siostrze - cztery z nich w okolice serca. Następnie uciekł z miejsca zdarzenia i wrócił do pracy. Policja zatrzymała go w sąsiedniej miejscowości.

Krzyk dziecka usłyszała babcia i siostra, które zaalarmowały matkę dziewczynki oraz zawiadomiły służby medyczne. Jednak życia dziewczynki nie udało się uratować.

 

Mężczyźnie grozi dożywocie.

To musisz wiedzieć

 

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.