Trwa ładowanie...

Trzyletnia dziewczynka zaginęła po tym, jak matka utuliła ją do snu w łóżku. Trwają poszukiwania

Kilka dni temu Kristy Woods z Północnej Karoliny położyła do snu swoją trzyletnią córkę. Nic nie wskazywało na to, że za kilka godzin wydarzy się tragedia. Najprawdopodobniej małą Mariah ktoś porwał z jej własnego łóżeczka.

Zobacz film: "Rodzice porwali noworodka ze szpitala"

1. Wieczór jak co dzień

W minioną niedzielę, tak jak każdego innego wieczoru, Kristy Woods ułożyła do snu swoją trzyletnią córkę Mariah. Dziewczynkę po raz ostatni widziano ok. godz. 24:00. Zauważył ją wtedy partner Kristy, który od razu powiedział Mariah, by wracała spać. Wszystko działo się w ich rodzinnym domu, w Jacksonville w Północnej Karolinie.

Mariah zaginęła kilka dni temu
Mariah zaginęła kilka dni temu (Facebook @Steve Daniels WTVD)

Następnego ranka matka dziewczynki weszła do sypialni, by ją obudzić. Nie było jej w łóżeczku. Szybko zgłosiła zaginięcie córki.

"Ostatnie wspomnienie związane z Mariah to karmienie jej, a następnie utulenie do snu. Powiedziałam córce, że ją kocham. Odpowiedziała, że ona kocha mnie" - mówiła Kristy w rozmowie z "Channel 12".

Mariah Woods ma trzy latka
Mariah Woods ma trzy latka (Facebook @Andrea Blanford)

Kobieta dodaje, że nie wierzy w to, że mała Mariah mogła sama wyjść z domu. "Nigdy nie pozwolę jej odejść. Chcę tylko mocno ją przytulić i zobaczyć, jak się uśmiecha..." - mówiła.

Zobacz też:

2. Poszukiwania

Funkcjonariusze natychmiast zaczęli poszukiwania. Do akcji dołączyło FBI. Służby przeszukały nawet pobliski zbiornik wodny. Dziewczynki w nim nie znaleziono.

Niektórzy uważali też, że Mariah widziano w hipermarkecie. Niestety, z nagrań wynika, że to całkiem inne dziecko.

Mariah mogła zostać uprowadzona
Mariah mogła zostać uprowadzona (Facebook @Prayers for the Missing)

O całej sytuacji wypowiedział się również ojciec dziewczynki. O zaginięciu córki dowiedział się z mediów, gdy był w pracy. Twierdzi, że Mariah nie została uprowadzona, a po prostu wyszła sama z domu. Wydał oświadczenie, w którym pisze do córki: "Tatuś bardzo cię kocha i tęskni za tobą!".

Funkcjonariusze jeszcze bardziej wzmożyli poszukiwania. Cała Ameryka czeka na wieści, co stało się z małą dziewczynką.

17-letnia dziewczyna jest matką siedmiorga dzieci. Pierwsze urodziła w wieku 14 lat
17-letnia dziewczyna jest matką siedmiorga dzieci. Pierwsze urodziła w wieku 14 lat [4 zdjęcia]

21-letnia Pamela Villarruel pochodzi z Argentyny. Dziewczyna została matką bardzo wcześnie. Dziś ma 21...

zobacz galerię
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.