Trwa ładowanie...

Powód, dla którego ten mały chłopiec rozpacza, może cię naprawdę zaskoczyć! [VIDEO]

Dużą popularnością w sieci cieszy się pewien krótki film. Widać na nim bardzo płaczącego chłopczyka. Powód jego płaczu, jest jednak zupełnie inny, niż mogłoby się na początku wydawać.

Jak wiemy dzieci potrafią być bardzo zazdrosne. Swoją zazdrość okazują we wszelki możliwy dla nich sposób. Od krzyków, tupania i bicia, po płacz i nadąsanie. Na jednym z filmików opublikowanych w mediach społecznościowych, mamy właśnie przykład takiego zachowania przez dziecko. No właśnie, tylko czy na pewno?

Zobacz także:

Na wspomnianym wideo, które trafiło do sieci, widzimy małego chłopczyka oraz jego mamę opiekująca się niemowlęciem, które jest młodszym braciszkiem lub siostrzyczką owego chłopczyka. Chłopiec głośno płacze, tarza się po ziemi i tym samym daje wyraz swojemu niezadowoleniu. Jaki jest powód takiego zachowania?

O czym musi wiedzieć kobieta, zanim urodzi pierwsze dziecko?
O czym musi wiedzieć kobieta, zanim urodzi pierwsze dziecko? [8 zdjęć]

Gdyby kobiety wiedziały, jak zmieni się ich życie po przyjściu na świat pierwszego dziecka, zapewne nigdy...

zobacz galerię

Zapewne wiele osób w pierwszej chwili pomyśli, że chłopczyk jest zazdrosny o młodsze rodzeństwo, ponieważ wolałby żeby jego mama zajmowała się nim, a nie młodszym braciszkiem lub siostrzyczką. To w końcu normalna i często spotykana reakcja u dzieci. Pozory jednak potrafią mylić.

Oto jak wyglądała cała sytuacja:

Zobacz film: "Dlaczego ten mały chłopiec płacze? Odpowiedź może zaskoczyć"

Nawet mama chłopca wydaje się być zaskoczona, kiedy dowiaduje się, o co tak naprawdę chodziło chłopcu. Nie był zazdrosny o miłość swojej mamy do braciszka lub siostrzyczki. Chłopczyk sam chciał opiekować się swoim młodszym rodzeństwem.

(youtube.com)

Jak widać na powyższym wideo, nie zawsze stereotypowe myślenie i dotychczas spotykane przykłady, muszą odzwierciedlać prawdę. Mamie dzieci gratulujemy, bo będzie miała małego pomocnika w zajmowaniu się niemowlakiem. Oby takie obrazki zdarzały się jak najczęściej.

Warto podzielić się tym wideo z innymi. W końcu to wspaniały widok, który naprawdę przywołuje uśmiech na twarzy.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.