Trwa ładowanie...

Powód, dla którego ten mały chłopiec rozpacza, może cię naprawdę zaskoczyć! [VIDEO]

Dużą popularnością w sieci cieszy się pewien krótki film. Widać na nim bardzo płaczącego chłopczyka. Powód jego płaczu, jest jednak zupełnie inny, niż mogłoby się na początku wydawać.

Zobacz film: "Jak wybrać dobrą nianię?"

Jak wiemy dzieci potrafią być bardzo zazdrosne. Swoją zazdrość okazują we wszelki możliwy dla nich sposób. Od krzyków, tupania i bicia, po płacz i nadąsanie. Na jednym z filmików opublikowanych w mediach społecznościowych, mamy właśnie przykład takiego zachowania przez dziecko. No właśnie, tylko czy na pewno?

Zobacz także:

Na wspomnianym wideo, które trafiło do sieci, widzimy małego chłopczyka oraz jego mamę opiekująca się niemowlęciem, które jest młodszym braciszkiem lub siostrzyczką owego chłopczyka. Chłopiec głośno płacze, tarza się po ziemi i tym samym daje wyraz swojemu niezadowoleniu. Jaki jest powód takiego zachowania?

O czym musi wiedzieć kobieta, zanim urodzi pierwsze dziecko?
O czym musi wiedzieć kobieta, zanim urodzi pierwsze dziecko? [8 zdjęć]

Gdyby kobiety wiedziały, jak zmieni się ich życie po przyjściu na świat pierwszego dziecka, zapewne nigdy...

zobacz galerię

Zapewne wiele osób w pierwszej chwili pomyśli, że chłopczyk jest zazdrosny o młodsze rodzeństwo, ponieważ wolałby żeby jego mama zajmowała się nim, a nie młodszym braciszkiem lub siostrzyczką. To w końcu normalna i często spotykana reakcja u dzieci. Pozory jednak potrafią mylić.

Oto jak wyglądała cała sytuacja:

Nawet mama chłopca wydaje się być zaskoczona, kiedy dowiaduje się, o co tak naprawdę chodziło chłopcu. Nie był zazdrosny o miłość swojej mamy do braciszka lub siostrzyczki. Chłopczyk sam chciał opiekować się swoim młodszym rodzeństwem.

(youtube.com)

Jak widać na powyższym wideo, nie zawsze stereotypowe myślenie i dotychczas spotykane przykłady, muszą odzwierciedlać prawdę. Mamie dzieci gratulujemy, bo będzie miała małego pomocnika w zajmowaniu się niemowlakiem. Oby takie obrazki zdarzały się jak najczęściej.

Warto podzielić się tym wideo z innymi. W końcu to wspaniały widok, który naprawdę przywołuje uśmiech na twarzy.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.