Policjanci otrzymali zgłoszenie o nielegalnej blokadzie ulicy. Ich ''interwencja'' zaskoczyła świadków zdarzenia [wideo]

Policja otrzymała zgłoszenie dotyczące nielegalnej blokady jednej z ulic. Po przybyciu na miejsce okazało się, że dzieci z sąsiedztwa zrobiły sobie na niej ślizgawkę. Policjanci zamiast interweniować... sami zaczęli się ślizgać. Funkcjonariusze otrzymują wyrazy sympatii od internautów.

Zobacz film: "Policjant kieruje ruchem tanecznym krokiem! Sprawdź jak mu to wychodzi ⬇"

Wśród zgiełku i nieszczęść, o których dowiadujemy się każdego dnia, zdarzają się też historie, które przyprawiają o uśmiech i dobry nastrój. Oto jedna z takich pozytywnych sytuacji. 4 lipca 2017 w mieście Asheville, w stanie Północna Karolina, oficerowie policji otrzymali zawiadomienie z prośbą o pomoc. Zgłoszenie okazało się być nietypowym, tak samo jak późniejsze zachowanie policjantów.

Zobacz również:

Mieszkańcy Ashenville byli tego dnia w trakcie świętowania Dnia Niepodległości. Po przybyciu funkcjonariuszy na miejsce zdarzenia okazało się, że dzieci z sąsiedztwa zrobiły sobie na ulicy dużą ślizgawkę, popularnie nazywaną Slip’N Slide. Policjanci zostali wezwani, aby usunąć przeszkodę z drogi i pozbawić dzieci frajdy.

Funkcjonariusze stwierdzili, że zjeżdżalnia jest z boku ulicy i wcale nie blokuje przejazdu samochodów oraz przejścia ulicą, zatem wszystko jest w porządku. Nagle sami zaczęli nią zjeżdżać razem z dziećmi.

(youtube.com)

Jedna z okolicznych mieszkanek nagrywająca zdarzenie, powiedziała: ''Kiedy oficer policji poprosiła o jeden z worków, nie wiedzieliśmy, co chce zrobić. Tymczasem ona odłożyła swoje radio i broń na bok i zaczęła się ślizgać!".

Partner policjantki nie chciał być gorszy, niestety nie mógł się zmieścić do worka ze względu na swoje okazałe warunki fizyczne. Dzieciaki przyniosły z domu duży ponton, który idealnie pasował pod oficera policji. Po chwili już zjeżdżał na nim razem z dziećmi.

(youtube.com)

"Ci policjanci okazali tyle serca i dobra dla tych dzieci. One były wniebowzięte! Ci funkcjonariusze zrobili więcej dla dobrego wizerunku policji, niż większość profesjonalnych kampanii za duże pieniądze" – dodał jeden ze świadków zabawy.

Bawiący się z dziećmi policjanci, otrzymali mnóstwo wyrazów sympatii od internautów. Nagrane materiały wideo z zabawy stają się hitem internetu i docierają do wielu osób. Ci funkcjonariusze udowodnili, że czasami nie potrzeba wiele, aby świat wokół nas stał się lepszy. Poniżej jeden z materiałów wideo, nagranych podczas zabawy.

Zobacz film: "Policjanci ślizgający się razem z dziećmi"

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.