Trwa ładowanie...

Pomagała przyjaciółce przy noworodku. Wtedy dowiedziała się, że mąż ją zdradza

Kąpała dziecko przyjaciółki. Tak odkryła zdradę męża
Kąpała dziecko przyjaciółki. Tak odkryła zdradę męża (Facebook)

Wsparcie w pierwszych tygodniach po porodzie to dla świeżo upieczonej mamy bezcenny dar. Tym bardziej, jeśli jest samotna, a pomoc oferuje doświadczona mama, która doczekała się już czwórki dzieci. Jednak w tym przypadku noworodek ujawnił straszną tajemnicę, która poróżniła przyjaciółki. Podczas kąpieli okazało się, że maluch ma takie samo znamię jak mąż kobiety.

1. Noworodek ujawnił tajemnicę

Hailey Custer z Wickenburg (USA) jest mamą czwórki dzieci. 28-latka była bardzo podekscytowana, że wreszcie również jej najlepsza przyjaciółka zostanie mamą. Przez całą ciążę towarzyszyła jej podczas badań prenatalnych i zakupów, ponieważ samotna mama straciła dach nad głową i nie miała nikogo, kto mógłby ją wesprzeć. Dlatego też, kiedy przyszedł termin porodu, Hailey cieszyła się, że może pomóc przy noworodku.

- Tak naprawdę wcieliłam się w rolę ojca, którego nie było. Byłam przy niej na każdym kroku. Nawet w szpitalu, kiedy dostała znieczulenie zewnątrzoponowe, położyła się na mnie – mówi Hailey. – To ja pierwsza wykąpałam jej dziecko – dodaje.

Hailey z przyjaciółką
Hailey z przyjaciółką (Facebook)

To właśnie podczas kąpieli odkryła prawdę. Kiedy przewijała malucha, zauważyła na jego szyi charakterystyczne znamię. Dokładnie takie samo jak znamię jej męża.

- Kiedy to zobaczyłam, moja przyjaciółka stała obok mnie. Spojrzałam na nią i wszystko wiedziałam. Nie padły żadne słowa. Po prostu wiedziałam – mówi Hailey.

2. Znamiona u noworodków

Jak powstają znamiona u noworodków? Wynikają one z zaburzenia produkcji melaniny, która odpowiada za zabarwienie skóry, tęczówek i włosów. Zmiany te mogą być wrodzone lub pojawić się w niedługim czasie od porodu. Jednak większość z nich jest niegroźna i nawet jeśli powiększają się wraz ze wzrostem dziecka, to zazwyczaj giną w ciągu kilku miesięcy lub lat.

Jeśli znamię jest bladoróżowe lub w kolorze kawy z mlekiem, nie wymaga ono żadnej ingerencji, jednak należy je obserwować. Z kolei w przypadku znamion w kolorze purpury, czerwieni lub czerni należy skontaktować się ze specjalistą, by ustalić ewentualny plan usunięcia znamienia. Może ono bowiem doprowadzić do rozwinięcia się komórek nowotworowych.

3. Życie po zdradzie

Młoda mama nie mogła się pogodzić z tym, co się stało. Była smutna, zła i rozżalona. Mimo to postanowiła przebaczyć przyjaciółce i niewiernemu mężowi dla dobra dzieci. Jednak chcąc zatroszczyć się również o siebie, złożyła papiery rozwodowe.

- To niewinne dziecko, które nie miało nic do powiedzenia w tej całej sytuacji, nie jest niczemu winne. Ciągle myślałam o moich dzieciach, w końcu to ich braciszek. Nie będę tą osobą, która krzywdzi noworodka. Dlatego też zostali z nami – tłumaczy.

Hailey z dzieckiem
Hailey z dzieckiem (Facebook)

Obecnie Hailey, jej czworo dzieci, a także przyjaciółka i noworodek mieszkają razem w jednym domu. Po konfrontacji z mężem mama czwórki dzieci dowiedziała się, że to nie była jego pierwsza zdrada. Przez całe małżeństwo zdradził ją z około 30. różnymi kobietami, a z dwiema miał nawet dzieci.

Maria Krasicka, Wirtualna Polska

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.