Trwa ładowanie...

Jarosław Kaczyński zdradził swoją tajemnicę. Był bardzo zakochany

Jarosław Kaczyński, który obchodził swoje 72. urodziny 18 czerwca niezwykle rzadko mówi w mediach o swoim życiu prywatnym. Tym razem jednak został przytoczony fragment wywiadu, w którym prezes uchylił rąbka tajemnicy ze swojego życia.

Zobacz film: "Jak radzić sobie z infekcjami u dzieci?"

spis treści

1. Jarosław Kaczyński niedawno obchodził urodziny

Bez wątpienia prezes PiS, Jarosław Kaczyński, jest jednym z najbardziej tajemniczych polityków w Polsce. Kaczyński niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym i od lat stawia życie zawodowe na pierwszym miejscu. Nawet w swoje urodziny Kaczyński zamiast hucznie świętować, pojechał do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Wyjątek zrobił w udzielonym w 2010 roku wywiadzie dla magazynu ''Gala''.

''Mówię to raz i nie chcę już do tego wracać: byłem w młodości zaangażowany emocjonalnie. To się skończyło rozstaniem. Większość moich znajomych miała już wtedy rodziny, bo w tamtych czasach ludzie szybciej się decydowali na małżeństwo'' - powiedział Kaczyński dla ''Gali'' z 2010 roku.

Prezes PiS nie zdradził, jak przebiegło rozstanie. Ale każdy z nas wie, że rozstania nie są przyjemne. Czy dlatego Jarosław Kaczyński woli milczeć na ten temat? A może woli być oceniany za swoje dokonania w życiu zawodowym, a nie prywatnym?

''Mogę tylko powiedzieć, że jestem z tą osobą w rzadkich, ale ciepłych kontaktach po dziś dzień'' – dodał na koniec swojej wypowiedzi z 2010 roku.

Czy coś od tego czasu się zmieniło? W końcu upłynęło 11 lat. Na dzień dzisiejszy, największą miłością Jarosława Kaczyńskiego pozostaje polityka.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.