Trwa ładowanie...

Policjantka odebrała poród. Dziewczynka otrzymała jej imię

Brigette Crumley jechała z rodziną do szpitala, gdy niespodziewanie odeszły jej wody i rozpoczęła się akcja porodowa. Wezwana na miejsce policjantka Sierra Reprogal odebrała poród na autostradzie.

Zobacz film: "Depresja poporodowa. Amy Steele dzieli się swoją historią"

1. Poród w samochodzie

Policjantka z Dickson, Sierra Reprogal, brała udział w nietypowej akcji. Kobieta jadąca autostradą niespodziewanie zaczęła rodzić.

Brigette Crumley była wówczas w drodze do szpitala, razem ze starszym 3-letnim synkiem, z mężem i teściową.

Gdy wsiadali do samochodu, Brigette miała dopiero delikatne skurcze. Jednak w czasie jazdy na ruchliwej autostradzie akcja porodowa przybrała niespodziewany obrót. Skurcze uległy nasileniu, odeszły wody płodowe i niemożliwy był już dojazd do szpitala.

Spanikowana rodzina zatrzymała się w okolicy stacji benzynowej. Zadzwonili na numer alarmowy. Zanim na miejsce dojechała karetka, przybyła tam Sierra Reprogal z lokalnego patrolu policji.

2. Nietypowy poród

Brigette i jej teściowa były przerażone. Kobiety zaczęły się modlić o pomoc. To właśnie wtedy na autostradzie do ich auta zbliżyła się Sierra Reprogal. Młoda policjantka opanowała sytuację i odebrała poród.

Szczęśliwa Brigette Crumley nazywa policjatkę swoim aniołem.

Ochrzciła nowonarodzoną córeczkę imieniem policjantki: Isabella Sierra-Marie Crumley.

Policjantka Sierra Reprogal pomogła odebrać poród na autostradzie
Policjantka Sierra Reprogal pomogła odebrać poród na autostradzie (https://www.facebook.com/sierra.reprogal)

Zanim przyjechała karetka, Sierra odebrała bezpiecznie poród i uspokoiła zestresowaną rodzinę.

Skromnie przyznaje, że po prostu zrobiła to, co do niej należało.

Policja z Dickson opublikowała informację o tym nietypowym zdarzeniu na swoim profilu na Facebooku, gratulując zarówno swojej pracownicy, jak i młodej mamie.

Zarówno rodzina Crumleyów, jak i policjantka potwierdzają, że było to niezapomniane przeżycie.

Pogotowie przetransportowało szczęśliwą mamę z noworodkiem do szpitala na obserwację. Policjantka towarzyszyła im i została na godzinę w szpitalu. Sierra Reprogal była niezwykle wzruszona, gdy dowiedziała się, że dziewczynkę ochrzczono jej imieniem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.