Trwa ładowanie...

Niesamowite zdjęcie. Matka przy porodzie zorientowała się, że urodzi bliźniaki

Avatar placeholder
01.10.2020 12:19
Kobieta nie wiedziała, że urodzi bliźniaki
Kobieta nie wiedziała, że urodzi bliźniaki (Facebook)

Poród 30-letniej Amerykanki rozpoczął się zgodnie z planem. Kobieta nie mogła się doczekać spotkania ze swoją córką. Dopiero w trakcie porodu okazało się, że kobieta urodzi bliźniaki. Moment, kiedy kobieta trzyma swoje dzieci po raz pierwszy, uchwyciła kamera.

1. Ile można przytyć w ciąży?

Lyndsey Altice była przekonana, że urodzi dziewczynkę. Badania USG wskazywały na pojedynczą ciążę. Kobieta znacząco przybrała na wadze i zaczęła się tym niepokoić. Lekarze uspokajali przyszłą mamę, że wszystko jest w porządku.

Lyndsey opisuje, że jej podejrzenia potwierdziły się, dopiero na sali porodowej. "Zaczęłam mieć wątpliwości, kiedy moja córka przyszła na świat i okazało się, że jest maleńka. Nie mogłam zrozumieć, dlaczego aż tak przybrałam na wadze w trakcie ciąży" – mówiła matka amerykańskim mediom.

Jej wątpliwości wkrótce się rozwiały, lekarze poinformowali ją, że poród jeszcze się nie skończył.

2. Ciąża bliźniacza

Zobacz film: "Kobieta z dwoma macicami urodziła bliźniaki"

Kobieta przyznaje, że kiedy dowiedziała się o kolejnym dziecku dopiero na sali była w szoku. "Nie ma słów, które są w stanie opisać, co czułam, kiedy zrozumiałam, że urodzę jeszcze jedno dziecko" – mówi Lyndsey. Na szczęście niektóre obrazy mówią znacznie więcej niż nawet tysiąc słów.

Zobacz także: Tak wygląda poród. Niesamowite zdjęcia profesjonalnych fotografów

Na sali porodowej była obecna siostra Amerykanki, która robiła zdjęcia. Jedno z nich powstało dokładnie w momencie, w którym kobieta po raz pierwszy mogła potrzymać dwójkę swoich nowo narodzonych dzieci.

Jak widać, kobieta była w szoku (Facebook)
Jak widać, kobieta była w szoku (Facebook)

3. Nietypowy poród

Lekarze sami byli zdziwieni przebiegiem porodu. Nie wiadomo, dlaczego, mimo dostępnej technologii nie udało się wykryć ciąży bliźniaczej.

"Miałam milion myśli na minutę, byłam zupełnie przytłoczona tym, co się działo. Myślę, że moja mina mówi sama za siebie. Wydaje mi się, że ustanowiłam jakiś rekord świata w tym, ile razy ktoś może powiedzieć "o mój Boże" na minutę" – wspomina Amerykanka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze