Trwa ładowanie...

Dopiero podczas porodu okazało się, że będą mieć bliźniaki. Młodzi rodzice zaskoczeni (WIDEO)

Avatar placeholder
07.02.2022 14:47

Ciąża to niezwykłe doświadczenie, szczególnie, gdy spodziewamy się pierwszego dziecka. Jest to diametralna zmiana dotychczasowego życia. Ludzie, którzy żyli tylko we dwoje, nagle zostają rodzicami. To niesamowite doświadczenie zmienia relacje między małżonkami. Czasem rodzicielstwo staje się nawet przyczyną kryzysów w związkach. Zwykle jednak obecność dzieci w rodzinie zmienia życie na lepsze.

Nic dziwnego, że większość osób, oczekując narodzin pierwszego potomka, już z wielomiesięcznym wyprzedzeniem planuje, jak będzie wyglądał pokój dla dziecka. Przyszli rodzice dokonują zakupu łóżeczka dla noworodka, fotelika samochodowego, butelek dla niemowlęcia, smoczków i pieluch. Mama i tata wybierają również ubranka i inne akcesoria.

Wiele osób lubi stereotypowy podział kolorystyczny. Dla dziewczynek dedykowane są różowe ubranka. Dla chłopców – niebieskie. Dlatego większość przyszłych rodziców z niecierpliwością czeka na badanie USG, które wyjawi płeć dziecka.

Nicole i Matthew Ziesermer zdecydowali, że nie chcą korzystać z badań USG. W trakcie ciąży zdali się całkowicie na naturę. Podczas porodu spotkała ich sytuacja, której zupełnie się nie spodziewali. Nawet lekarze byli zaskoczeni.

Zobacz WIDEO Obejrzyj historię niesamowitej niespodzianki przy porodzie.

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze