Trwa ładowanie...

Media nazwały ich "Jim Twins". Niezwykła historia bliźniaków z USA

 Magdalena Bury
30.11.2018 13:18
Bracia Jim są bliźniakami
Bracia Jim są bliźniakami (https://firsttoknow.com/jim-twins/)

Bliźnięta urodziły się w 1940 roku w stanie Ohio. I zaraz po porodzie zostały rozdzielone. Zaadaptowały ich dwie nieznające się rodziny. Obaj chłopcy usłyszeli, że mieli brata bliźniaka, który zmarł podczas porodu, a ich matką biologiczną była 15-latka. Otrzymali to samo imię – Jim. Tutaj ich historia się jednak nie kończy.

1. Mieć bliźniaka

Od dziecka są geniuszami matematycznymi. Ich pasją jest rysunek techniczny oraz stolarstwo. Obaj zmagają się z napięciowym bólem głowy i obgryzają paznokcie. To jednak nie wszystkie ciekawostki dotyczące ich życia.

Bliźniacy ożenili się z kobietami o imieniu Linda. Następnie rozwiedli się z nimi i ponownie znaleźli miłości swojego życia. Tym razem obie panie nazywały się... Betty.

"Jim Twins" zostali także ojcami. Syn pierwszego Jima otrzymał imiona James Allan, syn drugiego – James Alan. Do tego mieli psy, których nazwali Toy. Bliźnięta w pewnym momencie swojego życia jeździły samochodem marki Chevrolet. Nawet kolor lakieru wybrali taki sam – jasnoniebieski.

Zobacz film: "Trzykrotnie urodziła bliźniaki!"
Bracia Jim znaleźli się po 39 latach
Bracia Jim znaleźli się po 39 latach (https://firsttoknow.com/jim-twins/)

Mężczyźni mają też takie same ulubione papierosy marki Salem oraz piwo Miller Lite. Oboje z zawodu są policjantami, a co roku w wakacje wyjeżdżają na tę samą plażę. Skąd o tym wszystkim wiedzą, skoro zostali rozdzieleni?

Zobacz również:

2. Spotkanie po latach

Jim Springer oraz Jim Lewis spotkali się 39 lat po rozłące, w 1979 roku. To Jim Lewis zapragnął odszukać bliźniaka zaraz po tym, gdy wydało się, że być może jego brat wcale nie umarł podczas porodu. Rozpoczęły się poszukiwania. Tylko dzięki pomocy sądu Lewis przyjechał do Piqua w stanie Ohio, gdzie odszukał brata. Od tej pory są niemal nierozłączni.

Te gwiazdy mają bliźniaki!
Te gwiazdy mają bliźniaki! [6 zdjęć]

Trwa boom na bliźniaki! Ella i Alexander przyszli na świat 6 czerwca tego roku. Tym samym aktor George

zobacz galerię

Dopiero podczas spotkania "Jim Twins" uświadomili sobie, że przez całe życie odczuwali smutek z powodu dziwnej, nieokreślonej pustki. Czuli, że nie są pełni. Obaj zrozumieli, że dzień spotkania ze swoim bliźniakiem był najważniejszym w ich życiu.

Czy jest coś, czym różnią się bliźniacy? Tak. Betty nie była ostatnią żoną Jima Lewisa. Po rozwodzie wziął ślub z Sandy.

Obecnie bliźniacy mają po 79 lat.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze